Bu kaya dogalmidir

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Arkadaslar , bu tasi ermeni evinde agac altindan cikartildi.bir anlami varmidir
Bu taşın üzerinde değerli sinyali alabiliyor musunuz? Cihazınız var mı? Ağacın altını kazmakta ki motivasyonunuz neydi? Biraz daha açar mısınız konunuzu?

ingiliz

Member
Evin giris kapisi onunde ucgen isareti var,bu tas ise evin ucgene uzak fakat kose noktasindaki yaslica akasya agaci altindan cikan bir tas.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Evin giris kapisi onunde ucgen isareti var,bu tas ise evin ucgene uzak fakat kose noktasindaki yaslica akasya agaci altindan cikan bir tas.
Üçlemeler ağaçlardan oluşuyor, ben de bu yüzden en yaşlısını seçip altına bakmak istedim diyorsunuz doğru mudur?

ingiliz

Member
Aslinda bahsettigim ev buyuk bir evden bolunmus ve bahcede sadece 1 agac vardi kose kolon dibinde,ayrica bu agacin hic koku yoktu,yani sanki baska bir agacin dalini cekmis ve agacin bulundugu yerden o dal kocaman agac olmus gibi hic kok yoktu.altinda bu kaya cikti

ingiliz

Member
Ewet tasta degerli sinyalide sliyorum

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ewet tasta degerli sinyalide sliyorum
Bu daha önce ki konunda söz ettiğin ev midir usta? O kununa da yorumlar yapıldı biliyorsun fakat konu yarım kaldı, sonuca ulaşmadı. Sana bahs ettiğim ahırın duvarında ki halka vs. Ne oldu onlar? Araştırabildin mi?

ingiliz

Member
Ewet ayni ev,bahsettigim evin bahcesinde.hayir bu evdeki tek agac bu,o halkanin arkasinda bahce tarafina bakan kaplumbag vardi,

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Taşta hiçbir işçilik göze çarpmıyor tamamen doğal görünüyor ve ağaçta kayalığın üzerin de olduğu için kök salamamış olabilir.