Bu konu altinda selam dedim bu konu altinda veda edeyim.!

psh

Bilgili Üye
Cümletten Selamun aleykum..! Çok şey konuştuk çok şey paylaştık yeri geldi güldük yeri geldi kırıldık yeri geldi uyuştuk yeri geldi ters düştük kimseye kırgınlığım ve dargınlığım yok eğer istemeden kimseyi kırdıysam üzdüysem affola nedenini söylemek istemediğim ve kimseyi kimseye ters düşürmek istemediğim için forumdan ayrılmaya karar verdim bazı şeylerden hoşnutsuzum özellikle gruplaşmadan kalp kırmadan en iyisi işimize bakmak allaha emanet olun sevgiler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Pireye yorgan yakarsan kendini uzersin...bahsettigin hosnutsuzluklarin pire kadardir...benimlemisin iskocyaliii kalk gidek vurusak dogusek cesur yuregim.sen gitme kal..kahkaha

poseidon2023

Uzman
yaaaaaa sabır sen girecen paylaşımını yapacan kafana yatana yorum yapacan kafanı dagıtıp işine bakacan bu kadar agaaaaaa

millet gurup kurmuş yeni duyuyom beni baglamıyo cünkü senide baglamasın

gidene güle güle gelene hoş geldin derdim normalde İYİ birisin kaybolmaaaaaa ortan

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
aleyküm selam
canın sıkılmış bişeye gelip geçicidir umarım

deli firat

DOĞACI
İlginç para veren yok para alan yok siyaset yok birileri konu açar yardım ister birileride kendi bildigince yardım eder olay bu gurup olsa ne olur kar payımı düşer ben anlamıyorum sende gurup olmadan tecrübelerini aktarmaya devam et birileri Allah razı olsun desin yeter gerisi sana kalmış