Bu konuda net bilgi verebilecek bilgelerden yardim lütfen!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
siteleri bi açık bi kapalı, olabilirligi var mı siz daha iyi bilirsiniz pek bilgi sahibi değilim ustam...bi ekip mi bunlar acaba
Bunlar ekip kardeşim koordinatını başkası ile paylaşmayasınız diye sistemlerini biz çok önceden ifşa ettik. Burada da ekip kurmaya çalıştıkları için bu konunun açılması tamamen yasaklandı.

Altındağlı

Yeni Üye
Bunlar ekip kardeşim koordinatını başkası ile paylaşmayasınız diye sistemlerini biz çok önceden ifşa ettik. Burada da ekip kurmaya çalıştıkları için bu konunun açılması tamamen yasaklandı.
ustam şimdi tekrar baktım da sitelerine uçmuşlar gerçekten. tabi benim gibilerin bunları anlamasi kolay değil. bi arkadaşa git istediğin yere istediğin metali göm, sana şeklini boyutunu söyleyelim, ikna ol sonra gel çalışalım demişler. dediğim gibi haliyle bu işlerde pek bilgisi olmayan ben gibilerin kanması çok muhtemel.. o yüzden bilgili ustalarin gerekli bilgi ve paylaşımlarda bulunması gerek diye düşünüyorum.

RuhAdam

Yeni Üye
Bu konuda kiymetli bilgiler paylaşan tüm dostlara teşekkür ederim. Sizlerin sayesinde hepimiz faydali bilgiler ediniyoruz.

timur964

konularim
bundan önce bir suru kapanmış konu var sırada buda girsin sraya nrtice alımırsa açılır buda sırasını beklesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...