Bu lahit sizce hangi döneme ait olabilir? Yorumlarınız önemli.

azzem

Bilgili Üye
Lahite benziyor dogru ama yapi kalıntısına da benziyor

Suboxone

Aktif Üye
Lahit bulacaklar acmiycaklar resim atcaklar dönem sorcaklar bizde yedikmi sizce tatlı su kurnazligindan öteye gitmez yersen

marlonunkedisi1

Yeni Üye
Anlaşıldı bu site amacını aşmış, özelden bölgesinin, şehrin neresi olduğunu soran mı istersin yoksa adres isteyen mi.. oldu olacak söyleyelim siz çıkarın? Lahit hakkında fikirlerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Anlaşıldı bu site amacını aşmış, özelden bölgesinin, şehrin neresi olduğunu soran mı istersin yoksa adres isteyen mi.. oldu olacak söyleyelim siz çıkarın? Lahit hakkında fikirlerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler.
Konu içerisinde bu isimleri verebilirmisin bizde bu şahısları arıyoruz. özelinize gelen msjları buraya kopyalayın ?

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bence amacını aşan sizden başkası değil ; Neden mi ?
Yarısı toprakta olan bir objeyi küçük bir resimle buraya yükleyip ,lahit olduğunu idda ederek !
Onu yapan usta görse bu halde onun yorumu dahi , bu nedir diyecek ve bu şekilde dönemini anlayacak kimseler daha henüz öyle bir canlı türü görmedim ben ..
Ayrıca site içerisindeki bu iddalarınızı ,kimlerin adres ? şehir ? özel bilgi isteyenlerin ifşası için buyrun söz hakkı size !
Bunları söyleyin gösterin ,yönetim zaten bunların peşinde !
Lahit olmadığını bende belirteyim .