Bu magar hakkında bilgi vermisiniz nasıl borsanın çözeriz aktif patlayici haric

Bu resimdeki iyi mal varmidir

• Evet vardir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Az vardir

• Belli olmaz

Kullanılan: 3 18.8%
  • Boş

Kullanılan: 7 43.8%
  • Mezardir

Kullanılan: 1 6.3%
  • Kral mezaridir

• Zendin mezardir

• Zor yer

Kullanılan: 5 31.3%
  • Süper yer

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Cann

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 230441

Bundan bi iki parça kır kırdığın parça nın ic tarafını fotola bu kaya ya komple su döküp bak bakalım suyu hemen çekiyor mu çevresinde neler var bizimle paylaşın rastgele

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Konu sahibi anket açmışsın arada bi bak istersen. Açtığın ankete %100 boş şıkkı işaretlenmiş

poyraz121

Yeni Üye
Cubuk boşluk veriyor 4 metre felan tabi aldatmaca olabilir diye bizde düşüşüm size en kısa zamanda birazdaha detaylı resim atacam

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bölge neresi ona göre bişey belki ilintilidir.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim Papaza yürüyorsun haberin yok. Papz ne boş olur nede tuzak ve tılsımsız olur. Yıldız koyduğum yerlerden de giriş bakmayı unutma. Orada birde X işareti gözüme ilişti. Bu arada burada tuha birşeyler yaşadınızmı ?

Ekli dosyayı görüntüle 230571

R00T

Profesyonel
Co Admin
Dediğin V işareti ve sunakları çevresi ile beraber fotoğraflamış isen paylaşabilir misin? Urartu kaleciklerinin gizli giriş yada tahliye alanları ekseri böyle yaprak gibi parçalı kayaları hiç olmaz dediğin yerleri doğala uydurarak yararak delip geçmiştir.Bölgeyi söyler isen dahada netleşir.

bartra

Member
Kardeşim Papaza yürüyorsun haberin yok. Papz ne boş olur nede tuzak ve tılsımsız olur. Yıldız koyduğum yerlerden de giriş bakmayı unutma. Orada birde X işareti gözüme ilişti. Bu arada burada tuha birşeyler yaşadınızmı ?

Ekli dosyayı görüntüle 230571
Saygıdeğer ustadım bizzat aynisini dusundum o yüzü diger ustalar atlamış iscilik kaliteli gibi geldi sevgilerimle :)

poyraz121

Yeni Üye
Ustam hiç bir şey yaşanmadı çok uğraştım baktım ama işçilik kaliteli horsan dediğim yer çok kalın hemen yani sıva elle tuz buz oluyor dağlıyor bir girişi var bence ama nerde olduğunu bulamadım ne tılsım ne başka bir şey denk gelmedik yakın çekimler atacam yorumlariniz beklerim tsk ederim

bartra

Member
Ustam hiç bir şey yaşanmadı çok uğraştım baktım ama işçilik kaliteli horsan dediğim yer çok kalın hemen yani sıva elle tuz buz oluyor dağlıyor bir girişi var bence ama nerde olduğunu bulamadım ne tılsım ne başka bir şey denk gelmedik yakın çekimler atacam yorumlariniz beklerim tsk ederim
Merakla bekliyoruz kardeşim istedigin yorumu ve cozumu alacaksindir insallah.

poyraz121

Yeni Üye
horsan cok kalın ben yanından 50 cm kırdım ama daha bitmedi porcöz ne yapar yumusatırmı birde 4 litre su elma sırkesi tuz seker kum gibi yapar diyorlar nette aslı varmı kim bilginiz varmı

Wazgecilmez

Aktif Üye
Çok uğraştırıcı bir yere benziyor. Makinanız yokmu?