Bu ne işaretidir tam olarak

Safakk

Bilgili Üye
Usta gidicem haftaya ben uzagim zaten usta er zaman gidemiyorum artık gidince ise başlanmalı farkındayım

Safakk

Bilgili Üye
Amin geçti ustam işe başladık tekrar burası acayip bı yer usta epsini cekemedim yerlerin traklar Lidyalılar Roma Bizans yaşamış buralarda ustam

S:W:A:T

Editör
Amin geçti ustam işe başladık tekrar burası acayip bı yer usta epsini cekemedim yerlerin traklar Lidyalılar Roma Bizans yaşamış buralarda ustam
O zaman daha çok işaret bulursun ve her işaret seni yaklaştım derken uzaklaştıracak . Benden sana tavsiye güzel bir cihaz bul ve öyle git . Başka türlü gerçekten sana kilo verdirir. 5 günde 5 kilo verdim . Hanım dedi kanser mi oldun :) Ekibini sağlam kur .

Safakk

Bilgili Üye
aynen ustAm çevre işaret ten geçilmiyor ustam merdiven çeşit çeşit kaylarda oymalar kanallar arazi çok büyük çok eskiden şehir varmış orda ustam nerden nasıl başlanacak onu çözmeye çalışıyoruz

Safakk

Bilgili Üye
Çevresinde tam olarak cihazlar iş yapmıyor ustalarim çubuk vede alan tarama çalışıyor nasıl olcak bilemedim

Şirvan

Operatör
Oncelikle daha önce isaretlediğimiz yerlerde çalışmanı yap sonuç alıyorsan buradan bildirirsin

Safakk

Bilgili Üye
Ustam yapicam ama cihazlar çalışmıyor sorun orda bı alantarama bı dedektor yandı ne yapicaz onu düşünüyoruz

Safakk

Bilgili Üye
Ustalar hafta sonu bu yere gidecem ama burda makina çalışmıyor nasıl bulabilirim bilirim odayı yada mezarı ne varsa burda