Bu ne işe yarıyor bilgilendirirmisiniz.

Gezenti

Bilgili Üye
adam vilada sapından çubuk yapmış :D valla bunu yapmak ayrı birşey bu şekilde birilerine satabilmek bambaşka birşey
:) :) kimsenin kimseye birşey sattığı yok arkadaşlar yeniyiz de enayı değiliz herseye atlayıp para verelim. Kişi kendinden bilir işi derler anladığım kadarıyla herkesin yarası var bu çubuk konusunda :) :)

Fero48

Member
:) :) kimsenin kimseye birşey sattığı yok arkadaşlar yeniyiz de enayı değiliz herseye atlayıp para verelim. Kişi kendinden bilir işi derler anladığım kadarıyla herkesin yarası var bu çubuk konusunda :) :)
Dostum bu çubuklar tek kullanan da var genelde yön için tek.nasil yön? Oda enerji işi kişinin enerjisi biyometrik enerjisi ile alakalı tarif nasıl edilir bilmiyorum da bunlar elini hafif yan tut yan döner tutma şekli var.tam tuttun net terazide diyelim gerisi enerji seni götürür içine bunun bisiler koyuyorlar mesela o ona göre yön veriyor yada elinle tuttuğun da eline alıyorsun bisiler ona göre yön veriyor. Valla yanımda fır fır döndüren de oldu benim olmadi inandırıcı gelmedi bi hedefe ulaşmak çok Zor anca nasip olursa diyelim

Fero48

Member
Dostum bu çubuklar tek kullanan da var genelde yön için tek.nasil yön? Oda enerji işi kişinin enerjisi biyometrik enerjisi ile alakalı tarif nasıl edilir bilmiyorum da bunlar elini hafif yan tut yan döner tutma şekli var.tam tuttun net terazide diyelim gerisi enerji seni götürür içine bunun bisiler koyuyorlar mesela o ona göre yön veriyor yada elinle tuttuğun da eline alıyorsun bisiler ona göre yön veriyor. Valla yanımda fır fır döndüren de oldu benim olmadi inandırıcı gelmedi bi hedefe ulaşmak çok Zor anca nasip olursa diyelim
Yani kısaca anlatmak için uğraştım. Ben teknoloji ye inanırım gözüm görecek ?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Israrla yine soruyorum mantıklı bi açıklama yapmadan işe yaramaz ömür törpüsü diyorsunuzda neye göre niçin. Sebep belirtin istedim. İlla kullanıcam ben bunu demiyorum. İşe yaramıyorsa zaten kullanmaya gerek yok okda. Sebebini bilmeyelim mi usta ? Ömrümü buna adamak değil konu. L çubuksun yaptığı işi mi yapıyor. Yoksa hiç mi biriniz bilmiyor anlamadım. Soru gayet açık. Sorumun cevabı dışında her konuda yorum yapıldı. :)
Tek çalısırmı çift mi olmak zorunda
Sağa sola dönmesi noluyor
Yarım dönmesi ne oluyor
Bu donmeler boşluk mu metal mu her hangi bişi mi. Yoksa bu ömür törpüsü aletin işi mi bu elinde tut sabit durmaz habire döner mi. Okey işe yaramıyor onu çok iyi anladım. Boş beleş iş okey onuda anladım. Ama benide anlatın neye göre böyle konuşuyorsunuz. Yani bilmek isterim bu soruların cevabını alabilmek için cihazı kırıp kullanmıcagımı gösteriyim öyle mi aydınlatıcaksınız :)
Her şeye burda metal var, burada altın var, burda bu var diyerek, aslında hiçbir şey olmayan yeri noktalayıp durduğunu sana nasıl izah edilir bilemiyorum.
O kadar hikâye yazdım oysa ki.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu elinizdeki de bir cubuk cesidi.
Degisik metallerden olustugundan kullanimi stabil olmaz, daha fazla hata yaptirir.
İlk dugme yanlis iliklendiginden gerisi de yanlis olur.
Bu haliyle bir veya iki tane olmasinin bir faydasi olmayacaktir.
Cubugu ogrenmek istiyorsaniz en az 5 sene sezonunda arazide gunlerinizin gecmesi gerekir.
Evvelinde de bahcenizde guzel bir test alani lazim.
Bunlar olmadan hicbir cubuk size arkadas ve dost olmaz, elinizde yalanci pinokyo olur. Hep yanlis yerde islem yapmis olirsunuz.
Kabahat cubukda degil, sizdedir.

Almanya da vb. Cok memlekette elinizde sertifikaniz yoksa balik bile avlayamazsiniz.

Bizim memlekette eline cubugu cihazi alan araziye cikiyor. Gozu kara bir millet oldugumuz kesin. :))

Yer gostermek cubugun isi.
Yeri anlamak cubukcunun.
Bu nedenle egitimli olmasi sarttir.

Tek cubukla sinyal analizleri eksik olur.
Bu nedenle ben tavsiye etmiyorum.

Gezenti

Bilgili Üye
Evet genelde fır fır dönüyor dönmediğinde yön ne taraftaysa o tarafa gidip döndüğü yerde mi bişi var demek

Gezenti

Bilgili Üye
Yani kısaca anlatmak için uğraştım. Ben teknoloji ye inanırım gözüm görecek ?
Aynen usta bende anlamadığım halde önce dedektör aldım Buda daha dün gelince sormak öğrenmek istedim. Ustalar çok yanılmış. Yanılanlar ustayken ben bununla hiç bir şekilde çalışamam bilmeden :) ögrwnmek istedim çok tesekkurler

Gezenti

Bilgili Üye
Her şeye burda metal var, burada altın var, burda bu var diyerek, aslında hiçbir şey olmayan yeri noktalayıp durduğunu sana nasıl izah edilir bilemiyorum.
O kadar hikâye yazdım oysa ki.
Hikayen hoştu ama şu cümleler bana anlattı anılacağımı anladım üstat eyvallah:)

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ustalar bunu nasıl kullanırız. Tek olarak çalışır mi bu. İki taneydi biri başka yerde. Bi abiden geldi kendisinde değil. Ekli dosyayı görüntüle 277666Ekli dosyayı görüntüle 277667Ekli dosyayı görüntüle 277668Ekli dosyayı görüntüle 277669 Yani çubuklar çarpı yaptığında açıldığında boşluk buluyor falan diyorlar kullanmadım bilmiyorum. Peki bunu nasıl çözucez. Komple dönüyor soldan sağa sağdan sola yada yarım dönüyor falan. Bu çubuk tel artık neyse boşluk için mi kullanılıyor başka bişi için mi. Kusura bakmayın hiç bilgim yol konuyla alakalı. Bilgilendirip tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler
Bunlar sozde ruh avcilarinin kullandiklari cihazlardan. Bir de bunun ucuna yay takilan versiyonu mevcut.

Gezenti

Bilgili Üye
Bu elinizdeki de bir cubuk cesidi.
Degisik metallerden olustugundan kullanimi stabil olmaz, daha fazla hata yaptirir.
İlk dugme yanlis iliklendiginden gerisi de yanlis olur.
Bu haliyle bir veya iki tane olmasinin bir faydasi olmayacaktir.
Cubugu ogrenmek istiyorsaniz en az 5 sene sezonunda arazide gunlerinizin gecmesi gerekir.
Evvelinde de bahcenizde guzel bir test alani lazim.
Bunlar olmadan hicbir cubuk size arkadas ve dost olmaz, elinizde yalanci pinokyo olur. Hep yanlis yerde islem yapmis olirsunuz.
Kabahat cubukda degil, sizdedir.

Almanya da vb. Cok memlekette elinizde sertifikaniz yoksa balik bile avlayamazsiniz.

Bizim memlekette eline cubugu cihazi alan araziye cikiyor. Gozu kara bir millet oldugumuz kesin. :))

Yer gostermek cubugun isi.
Yeri anlamak cubukcunun.
Bu nedenle egitimli olmasi sarttir.

Tek cubukla sinyal analizleri eksik olur.
Bu nedenle ben tavsiye etmiyorum.
Eyvallah üstadım Allah razı olsun beni ciddiye alıp bu denli bi açıklama yapmanız mutlu ettii beni. Saolun. Dediğim gibi illa kullanıcam demiyorum bu kadar usta yanılmışken yolların tecrübesi var sizlerde. Sizler bu kadar kötü yorumlarken ben bunu alıp değil araziye evimin önünde pratıke bile çıkmam ben sadece bu kadar kötü izlenim bırakma sebeplerını öğrenmek istedim. Tekrardan teşekkürler

Gezenti

Bilgili Üye
Bunlar sozde ruh avcilarinin kullandiklari cihazlardan. Bir de bunun ucuna yay takilan versiyonu mevcut.
Ruh avıcısı olmam için daha çokkkk pişmem lazım :) ben L çubuk yapayım ona alışayım. Peki L çubuku neyden yapıp kullanmamı öğrenmemi tavsıye edersiniz. Pirinç bakır baya çeşit sayıyorlar. Hangisiyle başlayalım

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ruh avıcısı olmam için daha çokkkk pişmem lazım :) ben L çubuk yapayım ona alışayım. Peki L çubuku neyden yapıp kullanmamı öğrenmemi tavsıye edersiniz. Pirinç bakır baya çeşit sayıyorlar. Hangisiyle başlayalım
Bana sorarsan ilk etapta su anda yapabilecegin bir cubuk mevcut denemeye bununla baslarsin sonra birazdan arkadaslarin anlattiklarina yonelirsin. Her evde telden yapilan elbise askisi vardir, bunlarin buyuk olanlarindan varsa (ucgenin uzun tel kismi yaklasik 30cm) ve (sag sol kisa kenarlarida yaklasik 12cm) alt teli ortasindan kesiver, kisa kenarlarini da ustteki aski cengelinden ayiracak sekilde kesiver 12 cm kisa 15cm uzun olacak sekilde iki cubuk elde edersin. Evde bosta kullanmadigin eni (çapi) genis tukenmez kalem de varsa iki adet iclerini bosalt sadece dis kabugunu 12cm lik tele tak (tutacak elde edersin) yoksa pipet ile de yaparsin (amac cubuklarin eline yapismadan kendiliginden hareket edebilecegi bir mekanizma kurmak). Sonra evde cubuklar elinde dolas bakalim seni nerelere yonlendirecek :)