Bu para iş görür mü ustalar bir yere denk geldim sürekli topluyorum

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Şimdi bu yorum sizin için değil.Sizin bunu bulduğunuzu düşünüyorum paylaştığınız görsel hiçbir anlam ifade etmeyen sahte tokat atma amaçlı hazırlanmış bir objedir.
Sağol abi bilgilendirdigin için herşeyin değerli birsey olmadığını birkez daha anlamış oldum o konuma da düşmek hic istemem.

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Bu islerde çakal cok aman dikkat et
Zamanında kötü alışkanlıklarım vardı alkol veya farklı bağımlılıklar gibi kendimi uzak tutmak amaclı başka seylere yönelmeye çalıştım o kadar şeye rağmen bitek bu is beni uzaklaştırdı en başta kötü alışkanlıklarım hep çevremden ve arkadaş ortamımdan dolayı olduğu için bu işi tek basima yapmaya karar verdim ve gerçekten uzun süredir herşeyden uzağım kafam rahat çok şükür hem aileme hem sevdiklerime rahat bir kafa sağladım şükürler olsun o yüzden cakkalik yapacak kimse yok etrafım da bu işle alakalı tek güzel oluyo ??

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Zamanında kötü alışkanlıklarım vardı alkol veya farklı bağımlılıklar gibi kendimi uzak tutmak amaclı başka seylere yönelmeye çalıştım o kadar şeye rağmen bitek bu is beni uzaklaştırdı en başta kötü alışkanlıklarım hep çevremden ve arkadaş ortamımdan dolayı olduğu için bu işi tek basima yapmaya karar verdim ve gerçekten uzun süredir herşeyden uzağım kafam rahat çok şükür hem aileme hem sevdiklerime rahat bir kafa sağladım şükürler olsun o yüzden cakkalik yapacak kimse yok etrafım da bu işle alakalı tek güzel oluyo ??
Allah utandırmasın.Takıldıgınız yerde her zaman burdayız takviye amaçlı..

Ngdl51

Editör
Sen beni anlamadin bu islerde sahte olayi cok tuzaga dusme babinda dedim dogru yolu buldugunada sevindim hakkinda hayirlisi

mertebe

Aktif Üye
Şimdi bu yorum sizin için değil.Sizin bunu bulduğunuzu düşünüyorum paylaştığınız görsel hiçbir anlam ifade etmeyen sahte tokat atma amaçlı hazırlanmış bir objedir.
@vakko ustam, arkadaş buldum diyor ya hani. Nasıl oluyor bu tokat işi. Birileri araziye serpiştirip nasıl bir icraat yapıyorlar? Selamlar