Bu paralarin degerini bilen varmi.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben birkeresinde bir para hakkında fiyat verdim uyarıldım o yüzden fiyatı hakkında bilgi vermedim
Vardır bir yazım hatası yoksa ustanın dediği gibi 3-5 lira deniyor biliniyorsa . Kesin ben dirim o kişide :200:

timur964

konularim
Ben birkeresinde bir para hakkında fiyat verdim uyarıldım o yüzden fiyatı hakkında bilgi vermedim
ÖZELLİKLE KURALLARI KOYDUM Kİ YANLIŞLIK OLMASIN FİAT VERİRİKEN TALİP EDER GİBİ OLDUYSA SADECE UYARIDA KALMIŞ DURUM DEMEKTİ OlguYBELKİ MUZE SİZİN HAYALİNİZDEKİ DEĞERİ VERMEZ AMA ÇOK RAHAT SORUNSUZ SIKINTISIZ OLUR RAHAT UYURSUNUZBENİM TAVSİYEM MUZEDİR MUZE HARİCİHER DAİM RİSK VARDIR SENDEN ALAN SATMAK İÇİN ALIYOR SONUÇDA:20:

OlguY

Member
Ama ayni para deil sadece benzeriydi.ben bu paranin degerini hic bir yerde bulamadim.

OlguY

Member
Yani para degerlimi muzenin alacagi kadar.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yani para degerlimi muzenin alacagi kadar.
Parayı beyaz bir kağıt üzerine koyun önlü arkalı anlaşılır şekilde resimleyin yanına büyüklüğü küçüklüğü anlaşılsın diye bozuk madeni 1 tl koyun resimlerken Baksın arkadaslar bilen fiyat ve dönemini yazıcaktır .

hepastios

Editör
ÖZELLİKLE KURALLARI KOYDUM Kİ YANLIŞLIK OLMASIN FİAT VERİRİKEN TALİP EDER GİBİ OLDUYSA SADECE UYARIDA KALMIŞ DURUM DEMEKTİ OlguYBELKİ MUZE SİZİN HAYALİNİZDEKİ DEĞERİ VERMEZ AMA ÇOK RAHAT SORUNSUZ SIKINTISIZ OLUR RAHAT UYURSUNUZBENİM TAVSİYEM MUZEDİR MUZE HARİCİHER DAİM RİSK VARDIR SENDEN ALAN SATMAK İÇİN ALIYOR SONUÇDA:20:
Hocam 2 derede bi arada kaldık verekmi vermeyekmi ama ben yinede garanti olsun diye vermeyecem eyvallah

OlguY

Member
Para suan elimde degil ama tam boyutu 25 kurus buyuklugunde tam olarak. Arkasi yok yani soyle soyleyeyim mühür gibi arkasi sivri ve kapalı. Sadece on yuz var

OlguY

Member
Hemen atiyorum fotografini istediginiz gibi .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Vay be bunda kaçtane para çıkardılar acaba :D Bu daha çok kalıp benim fikrim parayı bununla elde ediyorlar mühürdür dedim ama değil gibi . Bunu patatesle biraz temizle bence tam müzelik .