Bu resimler Hakkında Bilgi Verebilecek Var mı Acaba?

Mimbazel

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Bu resimdeki işaretler hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yorum rica edeceğim. Bir resimde taşın üstünde kabartmalı yılan figürü var. Bir resimde sol taraftaki taşın bi cismin yüzüne benzerliği var. Timsah gibi geliyor bana. Sizlerinde yorumlarını rica ediyorum.

Ekli dosyalar

Önce Nasip

Member
Merhaba arkadaşlar. Bu resimdeki işaretler hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yorum rica edeceğim. Bir resimde taşın üstünde kabartmalı yılan figürü var. Bir resimde sol taraftaki taşın bi cismin yüzüne benzerliği var. Timsah gibi geliyor bana. Sizlerinde yorumlarını rica ediyorum.
Tamamen doğal oluşumlar malesef

Ledun

Bilgili Üye
Son resim sizi bir mezara ve gömüye götürür.
Lakin tek fotoğrafla olmaz.
360 derece 75 mt.çaplı alanı yönleriyle görmek lazım.

kardeş son resimde kaya üzerinde dikkatini çeken birşey var mı? üzerine hafifçe su dökerek geniş açılı fotoğraflayabilir misin?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kurbağaya benzeyen figürün başına bi dedektör tutun. aynı şekilde yakınlarda yıgıntı kayalar varsa mezar onun altındadır. yoksa yakınlarda düz biryerde toprak altındadır.

tr46osman

Aktif Üye
biçimsiz ve özensiz olduğu için doğal diye varsayabalirsin de sondaki fotoğraf dikkat çekici sanki ve tam geniş açılı hali ve etrafta araştırma yapılıp diğer işaret veya işaretler de bulundu mu?