Bu Siteyi Sevmememiz İçin Bir Sebep Varmı?

akıltopağı

Operatör
Devam et aradığını bulacan.
Yarın belki yarından da yakın :D
Bu bilgiyi duymak güzeldi ustam tşk.içimde bir his yakın olduğuma dair lakin burada okadar emek harcadım ki daha çok hissi olarak artık piştim oturup çay içeceği m başında .rahatça belinden tuttum kuyruğuna vardım tekrar kuyruğundan tuttum geri geliyorum..bu işin inceliği zaman ve mekana bağlı ikiside burada benden yana ..işi iyi öğrenmem gerekiyor zaman ve mekanın dar olduğu.pozisyonda iki tane daha var bu sürüngenden kuyruğunda tutup uzama k gerekli can alıcı noktaları ondan inceliyorum...forumda soruları mı hoş görün.ustam

akıltopağı

Operatör
Söyle bakalım @akıltopağı Neye göre usta olmak istersin . Sorunun isdediğinin cevabı çok basit zamanla anlarsın sanmaki defineyle bilmeyle alakalı ne zamandır sorular sorup duruyorsun bakalım ne kadar piştin .
Ustam pişmekten kastım,bilgi ve tecrübe olarak değil.avuç yalama derler ya o anlamda .ha şurada ha burada derken sorduğum sorular kadar taş kaldırdım oralarda hepsinin sonu belli boş.alıştım artık ciksada bir sandık tepkim çok düşük olur demek istedim..sorunuz çok keskin cevaplayacak bilgi ve kültürüm yok...?çırağın kafa basmadı.☺

akıltopağı

Operatör
Ustam pişmekten kastım,bilgi ve tecrübe olarak değil.avuç yalama derler ya o anlamda .ha şurada ha burada derken sorduğum sorular kadar taş kaldırdım oralarda hepsinin sonu belli boş.alıştım artık ciksada bir sandık tepkim çok düşük olur demek istedim..sorunuz çok keskin cevaplayacak bilgi ve kültürüm yok...?çırağın kafa basmadı.☺
Soru sorma konusuna gelince soracaklarım geride bilgi varsa peşini bırakmam yazılı kağıt yerde kalmazmış.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Çıkmazki o,
hep boş çıkar,
hepimizin ortak derdi o zaten :D

jeolog

Co Admin
Co Admin
Çıkacak bu sefer kuyruğunu bırakmam o artı gibi olan işaret ne anlama geliyor deyiverin çırağa hele bakınız nasıl çıkıyor.usta
Senin arti + mi × mi? Bir de kayalarin dogal birbirini kesen catlaklari vardir, bazen de faylar sebebiyle olusan birbirini kesen kiriklar vardir ve + veya x gibi gorunebilirler.
Tek basina + bir anlam ifade etmez.