Bu Taş Nedir?

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Senin için altın vs nin ikinci planda olduğunu çok çok iyi biliyorum. Senin öğrenmek istediğin şeyi ben sana dilim döndüğünce söyleyeyim kardeşim.. Bu abi şarapçıymış, muhtemelen de sevilen ve de zengin bir abidir. Müze ile iletişiminde ki aksaklıklara gelince ne yazık ki konuları ele alışlarından ben de hoşlanmıyorum ki bunu inşallah ilgili düşüncelerimi buluşmamızda çok daha geniş bir çerçevede anlatmıştım.

Delucia

Yeni Üye
Senin için altın vs nin ikinci planda olduğunu çok çok iyi biliyorum. Senin öğrenmek istediğin şeyi ben sana dilim döndüğünce söyleyeyim kardeşim.. Bu abi şarapçıymış, muhtemelen de sevilen ve de zengin bir abidir. Müze ile iletişiminde ki aksaklıklara gelince ne yazık ki konuları ele alışlarından ben de hoşlanmıyorum ki bunu inşallah ilgili düşüncelerimi buluşmamızda çok daha geniş bir çerçevede anlatmıştım.
Teşekkür ederim abi, ozaman bu şarapçı kişinin lokasyonunu bulmak kaldı geriye 👍🏻 Şarapçıyada kadeh şişe bırakmışlar heralde :)

@nik teşekkür ederim yinede vakit ayırdığınız için
Herkese hayırlı sahurlar

Delucia

Yeni Üye
Fotoğrafların renkleriyle biraz oynadım acaba okunacak ufakta olsa bilgi çıkarmı diye

• Beğen
Tepkiler: nik

edirne22

Editör
bir esnafın dükkanının önündeki taş muhtemelen.
zamanının dükkan tabelası