Bu Taşa Dikkat! Ustalar

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Apollon01......

Merhaba sevgili kardeşim.
Bu ilk resimdeki taşın oralardan boşluk tespiti ile kapalı olan tüneli bulun.
Bakalım nereye çıkacak. Burada bir tünel var sevgili kardeşim.
@dardanos ustam eyvallah çok teşekkür ediyorum; evet burda boşluk vardı, aliminyum çubukla baktım, tünel varsa kolay inşallah, buranın üzerinde gezerim abiciğim, tünel ve boşluk oda kaçmaz hayırlısı olsun, ilginize teşekkür ediyorum

Keskingöz Nihat k bozoklu ustalar burayı bir görmenizi isterim, kolay gelsin

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bozoklu ustam teşekkürler ilginize , gözümdEn kaçmış incelerim inşallah selamlar

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@BulursamKader25 ustam kolay gelsin, attığım enson resimdede görülüyor, küçük bir incir ağacı var; beni çubuk buraya götürdü, kalp ve karınca çıkan delik tamamen horasan; şelale nin 15 metre üzerinde, şelale de çok güzel aslında, görmenizi isterim, kazama uçmuş may77 toyalp kolay gelsin abiciğim

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@BulursamKader25 ustam kolay gelsin, attığım enson resimdede görülüyor, küçük bir incir ağacı var; beni çubuk buraya götürdü, kalp ve karınca çıkan delik tamamen horasan; şelale nin 15 metre üzerinde, şelale de çok güzel aslında, görmenizi isterim, kolay gelsin abiciğim
İncir ağacının etrafında değerli tespiti yapmayı unutma abi.
Şelalelerde boşluk arayacaksın. Bulunca oda olması lazım, ölçülerine dikkat et.
bu odaya da genelde dar bir tünelle ulaşılır.
Allah cc kolaylıklar versin. Amin.

Mehmet_mehmet

Engellendi
İşaretler çok güzel temizlenmesi lazım.
ilk resimde değerli ve boşluk tespitini yap

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
İşaretlediğim yerde küp işaretimi var yoksa göz yanılması mı beni aydınlatırsan sevinirim ustam. Hadi hayırlısı inşaEllah bir şeyler olur. Hayırlı forumlar.

Ekli dosyayı görüntüle 215499

Apollon01

Moderatör
Moderatör
toyalp ustam elinize sağlık; ilginecem inşallah hayırlısı ,,, Nihat k Keskingöz ustalar sizlerinde yorumunu almak isterim, kolay gelsin

Nihat k

Aktif Üye
Burası senin eski yer degilmi baktığımız banami öyle geldi Ustalar doğru söylemiş değerli ve boşluk testi uygula insallah rasgele

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Burası senin eski yer degilmi baktığımız banami öyle geldi Ustalar doğru söylemiş değerli ve boşluk testi uygula insallah rasgele
Nihat k ustam teşekkür ediyorum; burası önceki yer değil,aynı memleket ancak başka bir dere de, bu şelale falan, konu olarak taş ıslanınca tavuk çıkan bir resim vardı, o derenin aşağı tarafı , kolay gelsin........selamlar