Bu Tospa işe yarar mı :)

CooL

Bilgili Üye
@CooL kardeşim naptınız burayı ? Üzerinden tam 4 sene geçmiş,konu çokta güzel işlenmiş. Baharda gelicegim diyen arkadaş geldimi ? Mutlu son oldumu ?
@Gönül_Eri ustam burada birazda olsa çalışma yapıldı ama sonuca gidemedik bilgi ve tecrube eksikliğinden dolayı. Ayrıca geleceğiz diyen kimsede gelemdi o şekilde kaldı

timur964

konularim
5 YILLIK BU KONU 2 KİŞİNİNDİ BURASI VE FİLİM OPTU OLAY KAPANDIBİR KAÇ ÇALIŞMADA YAPILDI SONUÇ YOK

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
5 YILLIK BU KONU 2 KİŞİNİNDİ BURASI VE FİLİM OPTU OLAY KAPANDIBİR KAÇ ÇALIŞMADA YAPILDI SONUÇ YOK
Bu konunun tam 12 sayfasını ve tüm mesajlarını tek tek okudum. Ve gerçekten tüm ustalarımız hepsi bildikleri şeyleri açıkça ortaya dökmüşler sağ olsunlar. Lakin tüm bu yorumlarda bazı eksik parçalar olduğunu düşünüyorum. İlk önce bu figürün ilk resimlerine bakınca biraz uzak kalmak istedim lakin bir resim burada benide cezbetti ve biraz yorum katmak istedim............ Şimdi bu tür figürlerin bazı olması gereken başka yerlerden biraz bahsedelim .
Karşısında akan küçük su ve ondan sonraki bu figürün olduğu yerden daha yüksekteki kayalık bir tepe bu tepe kaplumbağanın baktığı yönde akarsuyn karşısında olur. Ve onun üzerinde kayalarda başka işaretler olur . Kaplumbağının kartalı olur . Diğer bir yer ise kaplumbağanın yakınındaki kaynak suyudur var ise yanındaki dört köşe taşı ara parası duruyor ise makina çekmez. Şayet bunlar var ise burası doğru yerdir

--

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
@Gönül_Eri ustam burada birazda olsa çalışma yapıldı ama sonuca gidemedik bilgi ve tecrube eksikliğinden dolayı. Ayrıca geleceğiz diyen kimsede gelemdi o şekilde kaldı
Anladım ustam. Hakkınız da hayırlısı olsun. Mekan çok güzelmiş Nasibi olan nasibini alır günü gelince burdan.