Bulgaristandaki gizli hazineler Bölüm-1

Ah kardeşim ahh kim istemez inşallah Allah birgün nasip eder romanlara konu olacak bir hikayen olur :)
Hıııı benim hayatım hayatımı anlatsam dünya klasikleri en iyi serisi olan sefiller romanı. Suçsuz ve cezalı..VS
gibi bir çok romanını camdan atar....
Bi Altınlar dolu mağara beni bulamadı...
.laa arkadaş sanki doğuştan başım günah kınasına boyanmış.

nereye gitsem neyse ...

Neyse bi ara haa dedim hayat düzeldi gibi...

Bana can borcu minnettar bir arkadaş çıktı...
Onunda Anadolu'daki bi köy evinde bir kilo eski saf altın var kimseye güvenemedi hep hastalık geçirdi yolunu bulamadı tam dedi can borcum için o altını sana getirecem dedi gittiği gün ülkede darbe oldu.. 100 sene sonra..

O da bu günü bekledi çocuk zor çıplak canını kurtardı bir daha oralı olmadık... Neyse hayırlısı olsun diyoruz öğrenelim.. Doğa dostuyum

Dampiel

Aktif Üye
Hazır bulgaristandan konu açılmışken bende bir soru sorayım.Bulgaristanda define arama satma serbestmi?

R00T

Profesyonel
Co Admin
Mal bulanındır ustam ne diyeyim daha öyle ama.Anadolunun gözünü seveyim .Medeniyetler beşiği.Uygarlıklar eşiği merkeziii ta kendisi.Nuh a.s ile beraber yeniden hayata tutunuşun başlangıç noktası .İnsanlığın yeryüzüne dağılış merkezi.Daha ne diyim.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır ustam ne diyeyim daha öyle ama.Anadolunun gözünü seveyim .Medeniyetler beşiği.Uygarlıklar eşiği merkeziii ta kendisi.Nuh a.s ile beraber yeniden hayata tutunuşun başlangıç noktası .İnsanlığın yeryüzüne dağılış merkezi.Daha ne diyim.
yaw ben daglara taslara anlattim.envai cesit bitki hayvan yetistirdim.bi inandiramadim.burda milleti ...dunyanin encok en kalite en bakir gomuleri turkiyede....bak 1870 ten beri yerlisi yabancisi cikaracikara.bitiremedi.kimse dibini bulamadi daha