Bulgaritandan tümülüs açılışı ve mezar hediyeleri

laila

Yeni Üye
[video]https://youtu.be/hysWduqFcuk[/video]

D

deniz_efe

Misafir
Güzel hediyeler.
Profesyonel çalışma budur işte.
Bu arada adamların cesaretine de pes doğrusu.
Ne bir maske , ne bir eldiven ???

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
o yarı çıplak daha çok tümülüs açıyor başka videolar da var. büyük ihtimal şef o adam. e artık tümülüs açıyor.

laila

Yeni Üye
türkiyede bulunan tümülüsler höyükler 2023 ten sonramı açılacak acaba çok merak ediyorum

D

deniz_efe

Misafir
2023 te bitecek gizli bir anlaşma falan yok.
TAMAMEN YALAN.

malibu_18

Bilgili Üye
türkiyede bulunan tümülüsler höyükler 2023 ten sonramı açılacak acaba çok merak ediyorum
biz hristiyan bir milet değiliz , yani haliyle avrupa ve hristiyan dünyasının topraklarımızda söz sahibi olması , boğazları egemenliğine alması vs... şehir efsanesi . o yüzden höyükler tümülüsler vs... her daim Türkiye Cumhuriyeti'nin iradesi ve kontrolü altındadır . şayet avrupanın teknolojisini alırken örf ve adetlerimizi korur ve müslümanlıkla arap milliyetçiliğini birbirinden ayırt edebilirsek , zaten bize birşey olmaz . ama ülkeyi yönetenler , gözünü büyük o.doğu projesine liderlik olarak görmeye devam ederse , 2023 yılını göremeden suriye filistin mısır gibi oluruz , anlaşmaya vs... gerek kalmaz . milletin milli iradesi , her zaman kendi elindedir . selametle ...

laila

Yeni Üye
walla herkez birşey söylüyor lozan antlaşmasında gizli maddeler olduğunu duydum. öyleki bana mantıklı geldi nedenini hemen açıklayım sivas kangal da kavak köyünde kül höyük var içerisinin çakılı olduğunu herkez biliyor hatta muhsin yazıcıoğlu zamanında bu höyüğün kendisine verilmesini buradan çıkanlarla türkiyenin dış borcunun çok rahat ödenebileceğini söylemiş. madem herhangi bir anlaşma yok ise devlet neden hala burayı kaldırmadı ? bu höyük zamanın da 10 000 roma askeri tarafından yapılmış içerisinde ne olduğunun listesi bile mevcut defineciler çok sık burayı yokluyor neden bekliyor ?

D

deniz_efe

Misafir
walla herkez birşey söylüyor lozan antlaşmasında gizli maddeler olduğunu duydum. öyleki bana mantıklı geldi nedenini hemen açıklayım sivas kangal da kavak köyünde kül höyük var içerisinin çakılı olduğunu herkez biliyor hatta muhsin yazıcıoğlu zamanında bu höyüğün kendisine verilmesini buradan çıkanlarla türkiyenin dış borcunun çok rahat ödenebileceğini söylemiş. madem herhangi bir anlaşma yok ise devlet neden hala burayı kaldırmadı ? bu höyük zamanın da 10 000 roma askeri tarafından yapılmış içerisinde ne olduğunun listesi bile mevcut defineciler çok sık burayı yokluyor neden bekliyor ?
Lafım sana değil yanlış anlama.
Nedense şu sıralar tam gaz Cumhuriyet tarihinde ne yaşanmışsa ne yapılmışsa,
aksini idda etme, inkar etme, yokmuş gibi göstermeye çalışma,
aslı astarı olmayan akla zarar hikayeler uydurma vb. vb. vb. tam gaz devam ediyor.
İspat olarak da ne bir belge, ne bir şahit, ne bir fotoğraf vs. hiç bir şey yok.
Bu dış güçlerin ne yapmaya çalıştığı açık ve net de
gerçek tarihi öğrenmek için tarihi kaynaklar yerine
internetten öğrenmeyi geçerli yol sayan bir nesil var şu anda maalesef...

@laila bahsettiğin yer şu höyük mü kardeşim,
bak adı üzerinde HÖYÜK,
yani ne define olur ne para,
hepi topu üst üste yaşanmış yerleşim katmanları...
Müze de belgeleyip sit alanı ilan etmiş zaten.
Gerisi asparagas haber, boş laf...

http://www.sivaskulturenvanteri.com/hoyuk-degirmeni-hoyugu/

Ekli dosyayı görüntüle 80495

laila

Yeni Üye
walla
deniz_efe bizzat kendim oradaydım ne yaşadığımı sana burda anlatmam pek mümkün değil . bunların hepsi yazar ama her yazdığına inanma derim sana ;) kangal da karakol komutanı ve şuan bu höyün bulunduğu tarlanın sahibiyle birebir görüşmelerim olmuştur . burasıyla ilgili çok ilginç anılarım oldu .ve sana şunu söyleyeyim buradaki tılsımın gücünü bizzat kendim yaşadım zaten bu olaylardan sonrada orayı terketmek zorunda kaldık . gerisini sen anlamıştırsın;)

laila

Yeni Üye
ayrıca burası kül höyük neden bunu belirtmemişler ?