Buna bakar mısınız.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Keşke piknikte daha fazla resim çekip atsaydınızda bizide zora sokmuş olmasaydınız be ustam, aşağı tükürsek sakal yukarı tükürsek bıyık olacak

Ömerfaruk

Member
Değerli ustam haklısın çektim de etrafında çalılık olduğu için anlaşılmıyor o yüzden ne fotoğraf olarak bunu attım,şu uturak gibi bişeyin üzerine çıktım aşağıya baktım bir taş gördüm hizasında taşın fotoğrafını da çektim yüklüyorum buraya

Ekli dosyalar

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ustam bence yer mezar için çok uygun gözüküyor, iyi bir çubuk ustası yada teknoloji yararlanmak gerekli diye düşünüyorum hatta kayalık dedektörden geçirilmeli, birde kayalıktan çevreyi alanı gören resimler varmı, fakat öncelik kayalık, orada kanal tarzı yerler var su ile bağlantılı yada bir yerleri Sudan koruma amaçlı olabilir mıcırlar çok önemli bence uğraşmaya değer, arazinin genelide mezarlık olabilir

Ömerfaruk

Member
Değerli ustam çubuk konusunda pirinç,gümüş,titanyum ve bakır var bende az çok anlarım onlardan da benim sorum şu Minelab 5000 var, makine o kadar derine iner mi çünkü kayalık alan olduğu için derinliği vardır diye düşünüyorum senin düşünceni de öğrenmek isterim

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Değerli ustam çubuk konusunda pirinç,gümüş,titanyum ve bakır var bende az çok anlarım onlardan da benim sorum şu Minelab 5000 var, makine o kadar derine iner mi çünkü kayalık alan olduğu için derinliği vardır diye düşünüyorum senin düşünceni de öğrenmek isterim
Ustam minelab 5000 ile alanı kayalık yerde dahil gez tektekçilik yap, mezar yada tarzı şey bulunmaz, alanın geneli mezarlık fakat kayalık alandada olma ihtimali çok yüksek, hatta alanda bazı yerler mezar gibi gözüküyor yada bana öyle geliyor, madem çubuk kullanıyorsun burası deneme alanı olabilir

Ömerfaruk

Member
Ustam minelab 5000 ile alanı kayalık yerde dahil gez tektekçilik yap, mezar yada tarzı şey bulunmaz, alanın geneli mezarlık fakat kayalık alandada olma ihtimali çok yüksek, hatta alanda bazı yerler mezar gibi gözüküyor yada bana öyle geliyor, madem çubuk kullanıyorsun burası deneme alanı olabilir
Eyvallah usta yorumun için bende kayalık olan alan kaya mezarı olabileceğini düşündüm müsait bir vakite çubuk tutarım boşluk tespiti yapmaya çalışırım inşallah beklentim gibi Çıkar