Bundan 500 tane kadar çıktı ederi nedir ?

uFuK

Member
Harbiden o fiyata verdiysen yazık etmissin

Kusterek

Aktif Üye
Merhaba , kondüsyon durumu iyi olan follis ler de cok titiz olmak gerekiyor portre nin sol veya saga olmasi arka motivleri ve motiv yazilimlari ender olma gibi durumlari vardir yani her follis (kampmann) gibi kaynaklardan bakilmasi lazim gelir follis leri hafife alamk bence cok büyük hatadir, saygilar.

definecix

Member
online müzayedelerde gezinirken benzerlerine çok denk geldim. kötü kondisyon, bronz vs diyip bakmazsın. fakat fiyatı 30 bin isveç frangı idi. aynı sikkenin kondisyonu tamamen erimiş hayal mayal şablonu kalan 1000 dolardı hiç unutmam. kötü görünüyo diyip hafife almamak lazım..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
online müzayedelerde gezinirken benzerlerine çok denk geldim. kötü kondisyon, bronz vs diyip bakmazsın. fakat fiyatı 30 bin isveç frangı idi. aynı sikkenin kondisyonu tamamen erimiş hayal mayal şablonu kalan 1000 dolardı hiç unutmam. kötü görünüyo diyip hafife almamak lazım..
bu arkadaşa katılıyorum..

Arcadius

Member
Birkez geldi başa usta ama bir daha böyle durumla karşılaşırsam yardım isterim haberin olsun :)

zorluefe

Aktif Üye
geçmiş olsun ucuza gitmiş ama boşver 10000 alıp içeri de girebilirdin elinde gezdirirken eline sağlık yiyecek rızkın o kadarmış :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Müzeye verseydin hem daha çok ederdi, hemde havan olurdu. Hemde sonraki zamanda sana faydası olurdu.
Nasip böyleymiş. Olan olmuş artık. Bundan sonra yine böyle kaya patlaması yapıp dağılana rastlarsan;
kesinlikle müzeye vermelisin. Oradan alacağın teslim kağıdını da cebinde taşı. Faydası kesinlikle olur.
Arazide kuşlar sıkıştırırsa da yemlik yap, belki yerler. :)