bunlarin icinde para edecek birseyler var mi ustalar

Efendi51

Bilgili Üye
Kırık olanlar para etmez ancak saglam olanlar belki, onlar da net resimleri mi köy bakalım

Nil

Engellendi
hiç biri para etmez,grek bunlar, oldukları yerden elekton çıkar bol bol

Archeologist

Member
Sağlam olanların bir degeri var şöyle e bay.com a giriver. Aramaya greek pottery yada hellenistic pottery yaz sonuçlara bak. Resimli olsalar korkunç para ederlerdir.

Balkır

Member
Yeri müze. Farkında olmadan tarihin akışını değiştirecek arkeolojik bir keşfe imza atmış olabilirsin.

şahin067

Yeni Üye
Sağlam olanların bir degeri var şöyle e bay.com a giriver. Aramaya greek pottery yada hellenistic pottery yaz sonuçlara bak. Resimli olsalar korkunç para ederlerdir.
EyvaAllah baskan O site satis sitesi mi...?

Evet o site alışveriş sitesidir, yurtdışı menşeilidir...

Moderatör tarafında düzenlendi:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
En güzeli müzeye vermendir. diğer yönden eline para geçmez zaten. kültür mirasımıza katkınız olsun. devletten de teşekkür almış olursunuz.

şahin067

Yeni Üye
En güzeli müzeye vermendir. diğer yönden eline para geçmez zaten. kültür mirasımıza katkınız olsun. devletten de teşekkür almış olursunuz.
Usta zaten niyetimiz oylede degerini hem ogrenmek istiyorum hemde defineci arkadaslar yilmasinlar aramaya devam etsinler diye paylasiyorum

şahin067

Yeni Üye
Yurt disina gidecegine kirar atarim daha iyi baskan ben sadece degerlerini ogrenmek istiyorum o kadar emek cektik insaAllah emegimizin karsiligini alirim yinede tavsiyem icin tesekkur ederim