Bunu çözebilen ustalarıma ihtiyacım var?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayni kayada yada yakinindaki kayalarda kapak bakabilirmisin kardesim. Selametle kal

Coins

Member
Burası bi tepe ve bu tepede zamanında savaşlar yapılıyor. 300 mt kadar aşağısında dere var. Tepenin bi tarafında kayalıklar mevcut. Buradan çıkmak oldukça zor. Diğer yerlerden çıkış normal. Karşı tepesinde kare oymalar mevcut. Düz çizgini(ucu kapalı dediğiniz noktaya doğru dere)v işaretinin üst kısmında mezar olduğunu düşündüğümüz toplama taşlar mevcut. Detaylı bi ölçüm yapmadık. Ama lorenz z1 ile ölçüm yapılıcak tekrardan. Bu işareti tam okuyamadığımızdan öylece kaldık.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu tür işaretler bana hep doğal gelmiştir.. buda benim görüşüm..

Turko

Uzman
Burası bi tepe ve bu tepede zamanında savaşlar yapılıyor. 300 mt kadar aşağısında dere var. Tepenin bi tarafında kayalıklar mevcut. Buradan çıkmak oldukça zor. Diğer yerlerden çıkış normal. Karşı tepesinde kare oymalar mevcut. Düz çizgini(ucu kapalı dediğiniz noktaya doğru dere)v işaretinin üst kısmında mezar olduğunu düşündüğümüz toplama taşlar mevcut. Detaylı bi ölçüm yapmadık. Ama lorenz z1 ile ölçüm yapılıcak tekrardan. Bu işareti tam okuyamadığımızdan öylece kaldık.
Lorenz ile ölçüm yapamazsın , çevreyi görebilsem hangi noktaya odaklanarak çalışman gerekiyor buluruz bu tarz adım hesabı yön gösteren işaretleri n son noktası çok iyi gizlenmiş olur .

Coins

Member
Cevre fotolarını göndericem. Geliş yolu dediğiniz kısım nedir?

Coins

Member
Derede der iken? Bu konularda pek bilgim yok üstadım

Coins

Member
Derede der iken? Bu konularda pek bilgim yok üstadım

Coins

Member
İşaretlediğim noktadada sunak olduğunu düşündüğüm bi yer var