Bunu yapan defineci değildir!

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ben bu zamana kadar tek sefer 2.7 milyon TL kazabildim bir tek iş ile. İşin sonunda 2.7 milyon girdi hesabıma ama işin sonunda 120 bin TL nakit kalmıştı 3 ay sonra sene devri ile birlikte 420 bin vergi borcum çıktı 1 gecede saçlarım döküldü :) stopajlar hakediş teminatları araba almıştım kredili arabayı sat aldık verdik 40 bin TL kaldı cebime . Ömrümden ömür gitti. Millete bakıyorum 200 milyon dolar vergi borcu var peşine düşen yok. Henüz çok para nasıl kazanılır çözemedim ama çok para adamı bitiriyor onu anladım.
Ustam 99 sirket olacak hepsi birbirine kesecek farurayi, sonra 100. Sirket batirilacak olan, son fatura oraya kesilecek. Bu sekilde batmazsin. :)
Not: Sayilar abartilmis gibi gorunebilir ama degil.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Susma anlat artık gerçekleri.
Poloroid fotonu cekip biometriķ halde listeye ekliyiiler
Kayanin icini oyup yerlestirdikleri makinalarla
Ensonburdan isparta32 nikli uye vardi resim gondermis bak diye baktim fotokapanlari gordum getme elleme dedim laf dinlemis getmemis amma yanindakiler gozukara arefe ģunu getmisler
Jandarma astsubayda 4 erle ooo hosgeldiiz
Bugun arefe siseler sizin icin haydin şerefe demis sonuc hemoroid ilaci sicaksu filan iste?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bunu defineci yapmaz iftira atarlar diye yaziyom
Biarada anadoludaki turbe yatirlarin basindaki kavuklari caldiriyolardi yerel halka siparis uzeri bu olaydada siparis var bunlarin allah kitap korkusu yok

www.sondakika.com

Türbedeki mezar taşında bulunan hilal çalındı - Son Dakika
TOKAT'ın Zile ilçesindeki Ahievran Veli Türbesi'nin mezar taşının başında bulunan ve tarihi eser olduğu değerlendirilen hilal şeklindeki metal parça çalındı.
www.sondakika.com
www.sondakika.com