Bunun anlami ne olabir ustalar

Kaya55

Yeni Üye
3. Resmi cektigimizin arkasinda ise 4.resimdeki isaret var.

Kaya55

Yeni Üye
Sag tarafi havuz gibi orurmus taslar vardi

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ustam çalışma yaptığınız alanın bütünü görülebilecek şekilde resimler çekin varsa yükleyin

Kaya55

Yeni Üye
Burada 1 tanesi dolu dur dwdi.birini da getirdim oda aynisini dedi,dedide sorun cihazlarda

Kaya55

Yeni Üye
Protonun elic modeli geldi,baska bir modeli daha geldi,conrad geldi hep fis.meger onlar is yapmazmis,buradaki okudugum paylasimlardan anladim.Kaan usta ve diger ustalar sayesinde.Yillardir takio

Kaya55

Yeni Üye
Takip ederim,dun uye oldum ilkkez.ins hayirlisi olur cumlemiz icin.

beyazzadam16

Bilgili Üye
Buraya götürdüğün adamlar buraya senden sonra gelecek. Burası kaldırılmadi alinmadi ise dolu bir yer . Genelde din adamı mezarı çıkacaktır. Çözümü hakkında bilgileri bulabilirsem yazarım. Isin içinde kalp var miydi yok muydu onu hatirlayamadim. Bir bakmam lazim.

beyazzadam16

Bilgili Üye
MENDERES 'ten alıntı.
Balık berekettir, Hz. İsa sahabelerine balık tutmayı öğrettiği ilk gün 21 balık yakalamış ve 21 Hristiyanlıkta kutsal olarak kabul edilmiştir; bir balık bulduysan ilk bakman gereken yer 21 arşın önüdür, arşın tutmazsa kulaç yada dirsek 21 ne varsa dikkate al.

Birde V işareti en çok balıkta saklanır bu ya ağız yada kuyruktadır V nin uzun tarafınada bakmayı unutma;
Balık varsa su vardır balık ile su aşağı yukarı aynıdır ikisinin arasına bakılır tam orta yada yaklaşık ortaları vs.
Balık sazan balığı ise çağlayan, şelale gibi güçlü su aranır para suyun düştüğü yere yakındır.