Burada bir garip ölmüş diyeler 40 gün sonra duyalar

Pscyhe

Engellendi
buraya bakılacak pek bişey yok işaretler işçilik çok net.. buraya gidip sadece işlem yapılacak.. liman şehrine giriş olması lazım burası. kayalıktakş resimlerde dikkatimş çeken bi kaya var tekne yada gemimi yapılmış kaya işlenerek acaba

kabakburgiba

Operatör
buraya bakılacak pek bişey yok işaretler işçilik çok net.. buraya gidip sadece işlem yapılacak.. liman şehrine giriş olması lazım burası. kayalıktakş resimlerde dikkatimş çeken bi kaya var tekne yada gemimi yapılmış kaya işlenerek acaba
o taş ilk dikkat çekenlerden zaten @psyche ustam.ilk gözlemlemelerimde onu fark ettim.baya bi uzaktaydım.dedim şuraya gidip bunu bi fotolayım.yaklaşınca baktım birşeyler var gibi geldi bana.oturup seyrettim dakikalarca.önce taşlara baktım acaba buraya sürüklenmişmi diye fakat insan eli değmemiş gibi geldi bana.makina gücü yok yani.rumların hakim olduğu bi bölge zamanla.ondan önce kimler vardı araştırmam gerek.hani bizler hep net işaretler ararız.mesela istavroz gibi.kılıç gibi.mesela burda ben çapa işaretini çok aradım.net bi işaret bulamadım.sonradanda amannnnn dedim bıraktım.arkadaşlara hiç yoktan görsel bi şeyler olur dedim. beğendiniz mi bilmiyorum.yeni üye olan arkadaşlarada çok şeyler var burada,ama cesaret edip hiç birşeyler yazmıyorlar.seyretmekle bu işler öğrenilmez,tecrübe olmaz.

kabakburgiba

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 154211Bu gemi nerede batmış acaba? neler vardı içinde Allah bilir?
bozoklu ustam bu kareyi yakalamak için en az 20 foto çektim.dalgıç elbisesi yoktu yoksa dalmayı çok istedim.o zaman anyamı konyamı çıkardı meydana.yılan kamera olsaydı belki yinede bi şeyler yakalayıp sizlere seyrettirirdim.aklımda zaten böyle bir şey yoktu.yani hazırlıksızdım.

kabakburgiba

Operatör
kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar 29 dan sonraki fotolara iyi bakın,bi daha bakın.bunlar sizlere hep bi tecrübe.zaten ustalarım gerçekmi, lap yamı,sizlere yazacaklar.yoksa deniz suyunun güçü ilemi zamanla oluşmuş.kaya yapısı çok sert,çıplak ayakla gezemezsiniz.iğne gibi batar.kaymaz.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kabakburgiba ustam o bölgede hiç ellenmemiş nice batıkları vardır, inşallah birisi sana kısmet olur. çok masraflı işler olduğu için bizler sadece hayalini kurarız. inşallah sen gözlerimize bayram ettirirsin. Rast gele