Burada ne olabilir?

Jookerturk

Bilgili Üye
Misafirleri bir bardak çay ile göndermeyeceğim kesindir dostum.
Bölgede hyük olan kısmın koruma altında olduğunu biliyorum sadece.

@Jookerturk kardesim bu yer koruma altinda degil dimi..ayrica yazilari okudum gelsem öyle bi çayla kurtulamazsin haberin olsun..zaten köydekiler akrabanmış bi kuzu çevirme yaparız artik :3:

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Jookerturk kardesim o korumaya alindiysa bunuda kesfetmislerdir yada etmeden elden gecirmek lazim diye dusunuyorum.hoyuk kolay oldugundan ona yonelmislerdir sen buranin her acidan detayli fotolarini ekle yönleride belirterek bakalim bi giris nerden olabilir diye.ama gene diyorum dediklerin gibiyse buralari izliyolardir dikkatli olmaz lazim..elbette bi bardak cay iceriz ona lafim yok..kuzu isine gelincede oda bedava olmaz bu gosterdigin yerin girisini buluruz islemi yapilir o zaman kuzu cevirmeyi hak etmis oluruz..

Jookerturk

Bilgili Üye
Misafirleri bir bardak çay ile göndermeyeceğim kesindir dostum.
Bölgede hyük olan kısmın koruma altında olduğunu biliyorum sadece.

@Jookerturk kardesim bu yer koruma altinda degil dimi..ayrica yazilari okudum gelsem öyle bi çayla kurtulamazsin haberin olsun..zaten köydekiler akrabanmış bi kuzu çevirme yaparız artik :3:

Jookerturk

Bilgili Üye
Bölgede Elektirik yoktur dostum izleme işini nasıl yapabilirler?

@Jookerturk kardesim o korumaya alindiysa bunuda kesfetmislerdir yada etmeden elden gecirmek lazim diye dusunuyorum.hoyuk kolay oldugundan ona yonelmislerdir sen buranin her acidan detayli fotolarini ekle yönleride belirterek bakalim bi giris nerden olabilir diye.ama gene diyorum dediklerin gibiyse buralari izliyolardir dikkatli olmaz lazim..elbette bi bardak cay iceriz ona lafim yok..kuzu isine gelincede oda bedava olmaz bu gosterdigin yerin girisini buluruz islemi yapilir o zaman kuzu cevirmeyi hak etmis oluruz..

Jookerturk

Bilgili Üye
@OsiriS ustam geçen hafta boşluk aldığım ve çizdiğim alanın toprak yapısı. Ekli dosyayı görüntüle 209579Ekli dosyayı görüntüle 209580Ekli dosyayı görüntüle 209582Ekli dosyayı görüntüle 209583Ekli dosyayı görüntüle 209584Ekli dosyayı görüntüle 209585Çubuklar ile tekrar tekrar test yaptım sonuç yine değişmedi. Olumlu sonuç elde ettim. Ayrıca biraz daha aşağıya indik toprak yapısı nemli kil olmaya başladı. jeolog hocam müsait iseniz sizinde toprak katmanına bakmanızı isterim.

Son düzenleme:

jeolog

Co Admin
Co Admin
10-15 m (kazilan alandan) sagindan ve solundan benzer derinlige kadar ayni calismayi yapin. Zemin karsilastirmasi yapmis olacaksiniz. Muhtemelen ayni cikacaktir.

Jookerturk

Bilgili Üye
Anladım hocam teşekkür ederim. Çubuğun tepki vermediği yerlerde yer açar bakarım.
10-15 m (kazilan alandan) sagindan ve solundan benzer derinlige kadar ayni calismayi yapin. Zemin karsilastirmasi yapmis olacaksiniz. Muhtemelen ayni cikacaktir.

Jookerturk

Bilgili Üye