Buralari arayana yardimci olurum kesin bildiğim yerler

erbay

Member
Arkadaşlar kesin ve net nokta atişi göstere bileceğim yerler :küplük nikomedya malish kiremitli mandra domuzluk papağan magarasi ve bunun yaniunda 2 adet daha açilmamiş mağara eminecik yayalasi vs.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Nikomedya dediyse kocaeli ve cevresidir.

Turko

Uzman
Anlat ne duydun ne gördün bizde muhabbetinle yeşillenelim.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Arkadaşlar kesin ve net nokta atişi göstere bileceğim yerler :küplük nikomedya malish kiremitli mandra domuzluk papağan magarasi ve bunun yaniunda 2 adet daha açilmamiş mağara eminecik yayalasi vs.
Gayeniz Allah cc rızası ise genele yazın, giden gitsin baksın.. (Ben asla gitmem)

Gayeniz ekip kurmaksa bu işin mekanı bu site değildir. Site kurallarını okuyunuz.

Bilginize.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
izmit işi sıkıntı heryer biliniyor izleniyor.Daha mekana gitmeden yolda jandarmaya ihbar yapıyorlar.Arac model ve plakaya kadar.O bölgeyi ziyaret edicek arkadaşlara bilgi olsun.O kandıra köy yollari dile gelsede bi konussa.

oguzkagan

Bilgili Üye
İznkite öyle yerler var ki yolunuzu şaşırıp bölgeye girseniz amiyane tabirle sülaleniz izlemeye alınıyor ayrıca çok güzel bir ilçe yaşanılası sakinlikte ve huzur verici :eek:k:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Görsel olaydı iyi idi .

erbay

Member
arkadaşlar buralar var evet ama arkadaşın dediği gibi izleniyor olma ihtimali var izlenmeyen 1 kaç yer var orayada gerçek makine lazım çok makine denedim boş hiç bir işe yaramıyolar 1 metre çekiyolar ekip olayına gelince ekipten bol bişi yok canım sıkıldı bir an bölgemi ifşa ettim hepsi bu sayggılar