Burası hakkında bilgi alabilir miyim

epigra

Engellendi
Sedegor bu görünen resimlerde evet haklısın ama göremediklerimiz var daha . Tek bir aile tek bir mezar mı var bakalım kaç odalı yer altı şehirleri açılıyor ve uzman ekip ve ekipmanla halen bulamadıkları yerler oldugunu açamadıkları ulaşamadıkları yerler oldugunu tutankamon'un mezarına ne kadar zaman sonra ulaşılabildiğini söylüyorlar .
Mezar neresi oluyor? İçeride kazılı tek yer, kemik, toprak vs. hiçbir şey yok. Ayrıca kazı yapmaya hiç müsait bir yer değil.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Daha fazla ve bağlantılı olduğunu sanmıyorum. Şuna cevap alabilir miyim. Mezar neresi oluyor? İçeride kazılı tek yer, kemik, toprak vs. hiçbir şey yok.
Tünelin sağındaki ve solundaki odalarda.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ben zaten açık olan tüm yerlere baktım. Herhangi bir kazı, kemik vs. yok hiçbirinde. Bu da yine aynı yer:
Yanlış anlattım herhalde.
Tünelin sağında ve solundaki odalarda derken, bu yapıdaki girişleri, holleri, salonları kastetmedim.
Sizin Çok Uzak Dediğiniz Dereden, buraya gelen tünelleri kastettim.

Sizin bu yapının içinde bulacağınız ve bakacağınız hiçbir yer yok.
Sizden önce buraya bu işi bilenlerin gelmediğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
Belki tünelin sağında ve solundaki odalar bile boşaltılmış olabilir.
Bakmak lazım.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
epigra kardeşim senin içinde dolaştığın 1. kat bunun altında başka odalar ve tüneller vardır. yani yeraltı şehri. yüzeydeki mezarların hepsi açılmıştır orda birşey bulamazsın. alt katmana girişi bulman lazım. ustalarını dinle, dereden başla araştırmaya ve fotoğraflamaya. @BulursamKader usta sana çok kıymetli ipuçları vermiş, değerlendir.