Burası Nasıl Bir Yerdir..??

kanije

Bilgili Üye
4 kolu oyun çarpı.son noktayı zaten sana vermiş.kolay gelsin.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Çalışma ne durumda acaba merak ettik doğrusu :)

S:W:A:T

Editör
Keşke anlatabilsem neler olduğunu :) keşke mezar olsa be hocam vallahi şu durumda ne isterdim olmasını :)

kabakburgiba

Operatör
ben işi anladım zaten ustam da.sana onaylatmak istedim.diğerlerini geç ,iş orda.3 gende ona bağlantılı.sol taraf kimsenin dikkatini çekmedi.arkadaşlar farklı yorumlar yaptılar sağ olsunlar.onlarda doğru.ama sen benim işaretlediğim dereye inn.orda girişi bul.dere taşsada su basmayacak kadar mesafesi olur.dikili taş ta olur.ana taş.hadi beni ışınlada girişi 5 dk da bulayım.olmazmı. şaka şaka.

S:W:A:T

Editör
ben işi anladım zaten ustam da.sana onaylatmak istedim.diğerlerini geç ,iş orda.3 gende ona bağlantılı.sol taraf kimsenin dikkatini çekmedi.arkadaşlar farklı yorumlar yaptılar sağ olsunlar.onlarda doğru.ama sen benim işaretlediğim dereye inn.orda girişi bul.dere taşsada su basmayacak kadar mesafesi olur.dikili taş ta olur.ana taş.hadi beni ışınlada girişi 5 dk da bulayım.olmazmı. şaka şaka.

Keşke ışınlama olayı olsa :) Sana özelden mesaj atıyorum hocam kutun dolu :)

SUSMUŞ35

Member
ustam eşkiya işi ise çarpı son nokta benim bildiğim giriş çevresinde olmazı lazım mezarsa ustaların sözü geçerli o taş o zaman kroki kolay gelsin