Burayı gezmek isteyene

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ekli dosyayı görüntüle 208914 arkadaşlar bu orjinal dir.. Sean antonio kilise arşivinden. Bi hediye. Bakmayın renkli karikatür gibi durduğuna.. Bilen bilir bura istanbul'da.. O yapıların biri resto olmuş diğerleri toprakaltında kalmış..ve bakirrr... Görsel amaçlıdır.. Bir ard niyet gütmemektedirrr. mayhem ustam sıkıntı yaratcaksa. uyarınız.. Lütfen beni.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Arkadaslar cok calisti ben yoruldum o yuzden giremedim yeni yeni bakip göz atiyorum konulara

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Uyumakmi ?
Oda nasıl birşey ?
Göz gözü görmeyen yere inip çıkmaktan iflahim geçerdi
Senin keyfin yerinde :S:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bunları daha önce gördüm çıkanları yani
Burası nerde bafami burası da :200:
Ama müthiş yerler lakin burası koruma altındadır
Buraya bireey yapılmaz
Ancak oksijen alınır oda yeter zaten :)

Mal bulanındır

5.5 ay oldu bende uyuyamıyom gece.. Kamhi Leonard ustam. Şartlar değişken. Oluyor. Ama normalde de uyumanın çok büyük zaman kaybı olduğu hissi oluşuyor bende. Ne kadarda vücut mecbur olsa. Ama tabiatın doğasına karşı gelince.. Vücut iflas ediyor Bi gün uykusuzluktan bayılmışım kendime geldiğimde çenemde 7dikiş vardı.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
5.5 ay oldu bende uyuyamıyom gece.. @Kamhi Leonard ustam. Şartlar değişken. Oluyor. Ama normalde de uyumanın çok büyük zaman kaybı olduğu hissi oluşuyor bende. Ne kadarda vücut mecbur olsa. Ama tabiatın doğasına karşı gelince.. Vücut iflas ediyor Bi gün uykusuzluktan bayılmışım kendime geldiğimde çenemde 7dikiş vardı.
ArazideYim be adam :200:

Mal bulanındır

Kamhi Leonard ustam tamam da gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir derler.. Haa başka türlü araziysen başka tabi.. Rus kültür ve tabiatı sanatı. Bile bu saatte.. Sıkıntı yapar. Kolay geleee ne diyelim.))))))