Burda ne görüyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Onu Sedegor ve Sare aciklarlar kardesim, eger aciklamazlarsa sonrasinda birkac kelime yazarim sordugun soruyla alakali INSALLAC c.c. Normalde ustanin konularina yorum yazmayacaktim actigi konularini sonrasinda kaldiriyor diye ve yazmadim, fakat akabinde usta ve saz heyeti bizi sitedeki arkadaslara farkli lense etmeye ve hatta bu konularda cahil kalmisiz demeye kadar getirdi. Selametle kal kardesim
Kardeş ne demişim ki sen trip yapıyorsun? Biz sustuk kardeş buyur ne diyeceksen söyle!

bir kaç konuyu kaldırdım dogrudur rica ettik kalktı!
Bunun sebebleri vardı kendimce , senin için neden sorun oldu bu? Belki bin konuda iki bin konuda aynı yer icin iki konu rafta!

Konuyu idrak edebilirsen defineden paradan önemli olan hayat can tehlikesine deginiyoruz, konuyu baltalamak kesmek yerine bazen susmak iyidir.

Her insan her şeyi bilecek görecek diye bir şey yok, işin aslı bende işaretler çamur sıvalı olduğu için görmemiştim. Sonradan fark ettim.

Neyse işin rast gelsin kimseye bir sey ıspatlamaya mecbur değiliz Dilersen konularıma dahil olur yazarsın bunun akabinde teşekkür ederim. Dilemezsen kimse sana yalvarmaz gücenmeyiz de .

Şimdi Benle diğer bir arkadaş yazarsa yazsın yazmaz ise ben bir şeyler yazacağım demişsin buyur kendi adıma diyorum bir şey yazdığım yok sen yaz kardeşim.

Zaten bilen yazsın diye bekledik buyur yaz! Ama o tek resme bir kerede daha bak öyle yaz! Çevre resmi isteme her şey resmin içinde zaten Son nokta orası 30 metreden gelinen nokta!

Birileri doğruları söylemeye çalışırken senin gibiler neden savunmaya geçiyor? Ve o konu orda tıkanıp kalıyor?

Atak yaptığın şey ne? Benim bilgisizligimmi? Tuzagın tuzak işaretlerinin olmayışımı? Yada site olarak değil defineciler olarak bu konuda bilgisiz oluşumuzmu?

Yada Mod sun ya bu adam site hakkında başkalarının kötü düşünmesini sağlıyor diye düşündüğün denmi?

Evet buyur varsa sesin ve saz ekibin sahne senin!

Ben tam üç yıldır yazmıyorum biliyormusun senin gibiler yüzünden. Yazdığım çalıp cagırdıgım gördüğün hiç bir şey! Zaman gelir insanların degmeyecegini anladıgın gün ve işi ögrendigin gün benim gibi arada girer cıkarsın.

Yeri gelir O insanlara bir şeyler vermeye calıştıgında hiç bir şey bilmeyenler senide susturur. Doğru söyleyen dokuz köyden kovulur kardeşim.

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Ben fotonu yeni gördüm insanlardan geniş acılı fotoğraflar isteyip sonra yuvarlak bir resim göstermekte uzmanlık işi galiba.
Kardeşim şayet senden çevre resmi istetiysem yanlış yapmışım kusurumuz hoş görülsün! İsteğimi hatırlamıyorum bu arada nikinide yeni gördüm!

Yok son noktada sen benden talep edersen çevre resmi yükleriz sorun yok! Dışarı çıkıp hava almak istersen her kareyi resimlerim. Yok söz konusu Resimli yerin çevresiyse hepsi bir kareye sıgdı sağı solu yok hepsi bu resmin olduğu yer.

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
@segedor usta bu kadar çok biliyorsun sen bu işi , niye insanların aklıyla dalga geçiyorsun o zaman . kimse senin ustalığını açtığın tek resimlik bulmacalı konuları sorgulamıyor , sen niye başkalarının ustalığını sorguluyorsun ?
Kardeş burda sınav var gel diyen oldumu sana? Bir çok konu var gider istediğini yazar cizersin!

Son düzenleme:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kardeş burda sınav var gel diyen oldumu sana? Bir çok konu var gider istediğini yazar cizersin!
@Sedegor usta. Bu kez zalımlık etmişsin. :) Arkadaşlar sitemlerinde haklı. Öyle tek fotoğraf ile tuşa getirmek vicdansızlık olmuş. Neyse ki farkına varıp herkese durumu ayan etmiş açıklamışsın. Allah korumuş. Kolay gelsin.

Sedegor

Engellendi
@Sedegor usta. Bu kez zalımlık etmişsin. :) Arkadaşlar sitemlerinde haklı. Öyle tek fotoğraf ile tuşa getirmek vicdansızlık olmuş. Neyse ki farkına varıp herkese durumu ayan etmiş açıklamışsın. Allah korumuş. Kolay gelsin.
Ne deyim Kardeşim gerçekten Zalımlık felan yok!

Adam açılmış mezar işaretini atıyor soruyor mezar nerde oltaya gelenin haddi yok !
Biz açmadıgımız yerin kapagın isaretin resmini yüklüyoruz Zalim oluyoruz :)

Sare

Yeni Üye
Evet sağolsunlar konuya sekte vuranlar sayesinde muhtemel öğrenebilecek olduklarımızı da öğrenemedik.Gol atan futbolcuyu neden gol attın diye döven taraftarlar gibiyiz aynı.Nasıl gol attın bize de öğret biz de gol atalım demeyi bir türlü başaramıyoruz malesef.Vurun abalıya..!!!

Sedegor

Engellendi
Evet sağolsunlar konuya sekte vuranlar sayesinde muhtemel öğrenebilecek olduklarımızı da öğrenemedik.Gol atan futbolcuyu neden gol attın diye döven taraftarlar gibiyiz aynı.Nasıl gol attın bize de öğret biz de gol atalım demeyi bir türlü başaramıyoruz malesef.Vurun abalıya..!!!
Kardeşim sen kimsin :)
Şimdi beni çift nickli sanıp senide benide banlarlar :)

Kapağı gördün ! kapagın tam orta üstünde aşağı doğru bir çizgi var muhtemel onuda gördün. O çizgi kapagın aşağıya kaydırılarak acılabilecegini söylüyor.

Kapagın üstünde bir çoğunun define isareti diye lanse ettiği ters V ye benzer işaret var bir ucu yukarı çıkıp kıvrılıyor işte o işaret ise Tuzagın isareti. Birazdan çizer daha detaylı acıklarım.

Tuzak bozuldu bu arada içeri girilmeden kapak altındaki tektikleyici söküldü. görülen bir şey yok duyulan sesler var içerden birden fazlada tuzak var henüz aktif

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
........

Kırmızı işaretin anlamı bastıgın yer yada içerde bir şeyi aldığında yerinde oynattıgında başına gelecek ölüm tuzağı habercisi. Döner plaka işaretlerinden sadece biri. Bu tuzaklar hakkında ayrıntılı bir konu açarım okuyan olursa diye !

Yeşil çizgi kapagın açılma şekli yönü ve üstünde yine yuva var delik kalın güçlü bir levyeyi o yuvaya oturtup acılacagını söylüyor

onun altındaki yeşil kalp ise çok belli değil resimde kapalı oda içindeki diğer tuzakları söylüyor.

Sonuç ölüm kusuyor bu tek kare Resim!

Son düzenleme:

Sare

Yeni Üye
Kardeşim sen kimsin :)
Şimdi beni çift nickli sanıp senide benide banlarlar :)

Kapağı gördün ! kapagın tam orta üstünde aşağı doğru bir çizgi var muhtemel onuda gördün. O çizgi kapagın aşağıya kaydırılarak acılabilecegini söylüyor.

Kapagın üstünde bir çoğunun define isareti diye lanse ettiği ters V ye benzer işaret var bir ucu yukarı çıkıp kıvrılıyor işte o işaret ise Tuzagın isareti. Birazdan çizer daha detaylı acıklarım.

Tuzak bozuldu bu arada içeri girilmeden kapak altındaki tektikleyici söküldü. görülen bir şey yok duyulan sesler var içerden
Benim adım Zeynep ve buradaki hiç kimseyle herhangi bir bağım yoktur.Ben bu forumu yaklaşık olarak 2 senedir hep dışardan misafir modunda izlerdim.Kendimce bir şeyleri kafamda oturttuğum için belki içerde üye olmadan göremediğim başka paylaşımlar vardır diye üye oldum ama baktım ki burada hakkı söyleyeni dövüyorlar üye olduğuma da pişman oldum.Müslümanın fıtratında yıkıcı olmak değil yapıcı olmak vardır.Hepinizin yaşı nereden baksan 50 civarında şahsen ben bu tür davranışları yakıştıramadım.İdol arayacak olursak eğer benim buradaki idollerim MendereS bey ve Bulursamkader25 nickli kişiydi ama baktım ki Bulursamkader25 beni gömüyor mu övüyor mu anlamadım:DMendereS ustaya gelince zaten yok sanırım artık forumda bilgi paylaşımı yapmıyor.Değerli ustaları küstürmüşsünüzden kastım Sedegor sizde dahil olmak üzere diğer bahsettiğim ustaların artık yorum yapmıyor olmalarıydı.Ha eğer ki beni söylediklerimden ötürü banlayacak biri var ise burada buyursun banlasın.Allahtan başka kimseden korkumuz yoktur inşaAllah ve ben buraya asla fesat çıkarmak amacıyla gelmedim.Paylaşımlarda hakaret küfür ırkçılık ve adaba uygunsuz hareketler yapmadığım sürece beni banlayacak olan her kim olursa olsun hesabımı mahşere bırakır o kişiyi de Allah'a havale ederim..

Sedegor

Engellendi
Sare Banlamayı sakasına söyledik zaten, evet biraz gerici bir konu oldu. Ama küfür yok en azından :) Mirkut başta diğer arkadaşlarda biraz haklı bizde olur böyle şeyler bazen.

MendereS benim için değerlidir onlarla birlikte yetiştik, site el değişti ama mevcutta yine cevherler var. Hayırlı Formlar.

Konu içinde üzdügüm varsa haklarını helal etsinler, benden yana helal olsun.

Niyetimiz belli sınav değil.

Son düzenleme:

Sare

Yeni Üye
Sare Banlamayı sakasına söyledik zaten, evet biraz gerici bir konu oldu. Mirkut başta diğer arkadaşlarda biraz haklı bizde olur böyle şeyler bazen.

MendereS benim için değerlidir onlarla birlikte yetiştik, site el değişti ama mevcutta yine cevherler var. Hayırlı Formlar.

Konu içinde üzdügüm varsa haklarını helal etsinler, benden yana helal olsun.

Niyetimiz belli sınav değil.
Allah razı olsun sizde hakkınızı helal ediniz lütfen sonuçta öğrendiğim tek bir çizginin anlamını bile sizler sayesinde öğrendim.Üzerimizdeki gömleğin düğmesini dikenin bile üzerimizde hakkı vardır.Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve berekatu Hu..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...