Burda oda mezarımı var yoksa mezarlık işareti mi yardımcı olursanız sevinirim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çektiği işaretlerin yanına sigara paketi çakmak vs vs herhangi bir bildik obje koyki ustalar işaretin ölçüsünüde çıkarta bilsinler

Malkoçoğlu1

Yeni Üye
Tamamdır bundan sonra öyle yaparım yeni attığın resimdeki çizgilerin bi anlamı var mı bi ev içerisinde dibinde yığma var

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Resimler gelince yeniden değerlendirelim şimdi geç oldu işlerimide hallettim bir yandan da burda muhabetteyim uyku vakti.İyi Geceler herkese Allah rahatlık versin hoşçakalın.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
olmaz mı sana yapılan her yorum değerlidir .. her çizginin her işaretin 1 anlamı var yapman gerekenler söylenir sana .. sen de ona göre orada hareket edeceksin ..

anlayamadığın yerde 1 daha sor ...olmadı 1 daha sor ..yine sor ..anlamaya çalış ne yapman gerektiğini iyi kavramaya çalış ..... biz sabırla yol göstertmeye çalışacağız ...

Malkoçoğlu1

Yeni Üye
Çok teşekkür ediyorum hepinizden bilgilerinize ihtiyacımız her zaman var maksat amaca ulaşmak detaylı resimlerle sizi bilgilendireceğim iyi geceler ustalar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burada araman gereken mahsen

Turko

Uzman
Sınır hattı gibi geldi bana Akdeniz de bolca olur psidya , lidya, likya , pamfilya bu bölgelere geçişlerde uç noktalarda yüksek yerlerde olur çevreyi görebilsek biraz daha yüksekten uzak çekim görsel getirirsen iyi olur .