Burdan bak

Sevket0011

Yeni Üye
ön toprak zeminin biraz inilmesiyle zemin altı yapısı farklı olsa bile yüzey üzerindeki kırılmış görünen kare oluşumlardan en azından birkaçı toprak altında aynı şekliyle kırılmış olarak duruyordur. açınca her şey ortaya çıkar.ayrıca bu görünüm turlzme kazandırmak gerekir.yüzeye dokunmamak gerekir.
Turizme kazandirablrmyiz abi burayı acaba

• Beğen
Tepkiler: epy

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Turizme kazandirablrmyiz abi burayı acaba
çevrenin görülmesi ulaşım durumu nu belirterek çevre ve ktb ye bol foto çekip gönder.yanlız işin ters yönüde var.eğer o noktada tarihsel bi döküman bulurlarsa tüm çevreyi sit alanı kapsamına alırlar.çevre insanı zarar da görebilir. evinize bir çivi bile çaktırmazlar. yakındaki yerleşim alanlarındaki insanları da düşün. bilemem

Sevket0011

Yeni Üye
çevrenin görülmesi ulaşım durumu nu belirterek çevre ve ktb ye bol foto çekip gönder.yanlız işin ters yönüde var.eğer o noktada tarihsel bi döküman bulurlarsa tüm çevreyi sit alanı kapsamına alırlar.çevre insanı zarar da görebilir. evinize bir çivi bile çaktırmazlar. yakındaki yerleşim alanlarındaki insanları da düşün. bilemem
Haklısıniz buda bı olasılık bugüne kadar yaşadığı gibi yaşasın bundan sonra da gizli saklı ?

@ibrhm

Bilgili Üye
Ustam üst tepeden fotoğraf alma şansınız varsa , oralarda emare arayın.
Bu fotoğraflar yön olarak güney batı,,kuzey batı nereye bakıyor?

jeolog

Co Admin
Co Admin
Cok tesekkur ederim ilginize ancak ikna olamadim tabiat ana bindirme tas dizilimi tonozlu yapi ve kabartma yilan yapamaz bence.
Kabartma yilani goremedim ben... bindirme tas dizilimi ve tonozlu yapidan neyi kastettigini de anlayamadim hepsini gosterirsen sevinirim.