Buyrun Deneyimli İşini piri ustalar. Yardımlarını ve degerli yorumlarınızı bekliyorum

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 207122 Yuvarlağa aldım kısımda boşluk tespiti yapmıştım orda boşluk aldım ve tepecik şeklinde. Ok yönünde işaretledigim dağın üst kısmında da arazi düz ce birden fazla küçük küçük tepecikler var hocam

kralbenim

Member
DAHA ZEKİ OLMANIN TEK YOLU , DAHA ZEKİ BİR RAKİPLE
Ben hiç yorulma derim. Yeni yerler bak tarih, yaşanmışlık, su, dere, tarıma elverişli, hakim tepe, sabit kayalar, yığma, mıcırlı alan, Dalgalanmış arazi, doğaya aykırı olan hersey. Usanmadan yorulmadan kaçırmadan araştırarak.selametle iyi bayramlar.

Storm

Editör
O tepeler cok uzak hocam bulunduğum araziye

Storm

Editör
kralbenim İlk taş hocam hani eski zamanda kiliselerde kullanılan para toplama taşlarına benziyor. Ekstradan çünkü suyun denk gelmesi mümkün degil diyebilirim onu geçtim bulunduğum köy araştırma yaptığın köy bi çok medeniyete ev sahipliği yapmış yerleşim olmuş. Hitit frig İskender Bizans Ermeni Rum kökenli Kişiler yaşamıstır. Köyün yaklaşık 4-5 km uzağında nekropol alanı var. Bi cok yerde sarap sisesi çıktı çıkmaya da devam eder. Bazen bszı tarlaları sürdüğümüz de değersiz bakır paralar falan çıkıyordu. Hani demem o ki burası eskiden yaşantının olduğu yer diyebilirim.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Storm üstad sen bu yazılanların ve işaretli yorumlu sayfaların.. Yazıcıdan. Çıktısını al eline mekana git ar. Ge. Ni yap. Dokun gör elle Dinle...ortamın sesini.. ve başla Bi yerden kafan çok bulanmadan.. Hissedebilmek herşey dir.. Reklam yaptırma bize şimdi burda başla kardeş bol nasipler selametle

Storm

Editör
Mal bulanındır gel beraber yapak ustam olmaz mı hem çayımı içersin hem böylece araziyi incelersin hem mangal yaparız hem kazma sallarız

Y@vuz

Aktif Üye
Taşlar mancınıkla atılan taşlarada benziyor

Storm

Editör
Hocam orayı eşeledim böyle orda kilden taşlarla örülü duvar gibi bi yer var kazmayla biraz yokladım

Storm

Editör
Gg @timur964 kazdım 10-20 cm kadar duvar gibi bi şey çıktı karşıma Kırık kırık kill taşlarından seklini atarım yarın iner hemen yakın zaten.