Buyrun ustalarım .

Marco

Bilgili Üye
GABRİEL Ustam merhabalar.Ustam fotograf tam net degil.Flaşsiz bir sekilde her parayi tek tek onlu arkali sekilde bu konunun icinde paylasabilir misin Ustam.Saygilar Sevgiler.

GABRİEL1

Aktif Üye
@GABRİEL Ustam merhabalar.Ustam fotograf tam net degil.Flaşsiz bir sekilde her parayi tek tek onlu arkali sekilde bu konunun icinde paylasabilir misin Ustam.Saygilar Sevgiler.
Bunlar eskilerden ustam şuan yanımda mevcut değil görsel amaçlı paylaştım.Saygılar .

Marco

Bilgili Üye
Ustam kusura bakmayiniz ya.Bilgi almak istiyorsunuz zannettim.Paylasim icin, gorsel icin cok tesekkur ederim ustam.Cok guzel parcalar.Saygilar Ustam :)

sef_er

Operatör
GABRİEL, Pes, Dogo kış etkisini gosterdi, antalyada yagmur yağıyor ama yakinda gunes cikar, akdeniz iklimi bu hobiye daha uygun beyler sizi bu tarafa alalim:3:

Pes

Aktif Üye
Sef_er ustam saygılar
Babalar a selamlar
Soldaki Osmanlı erkek gümüş halhal parası
Ortadaki ve sağdaki ortaçağ dediğimiz galiba Venedik oluyor onlardan işte güzel parçalar değeri yok arkadaşlar .
Saygilar
.

Dogo

Aktif Üye
Vallaha fena sayılmaz ustam iyi olur :)
Yorumlara katılıyorum yağmur sonrası su yüzeyden çekilince daha net sinyal alına biliyor durmak yok yola devam arkadaşlar türkiyemizin taşı toprağı suyu havası güzel neden toprakta kalsın ki