Büyük Altona Yahudi Fedarasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kabakburgiba

Operatör
Büyük ihtimal mescıdi aksayı yıkıp süleyman mabedını yapacaklar.çoğu yerde 2022 de mescıdi aksanın yıkılıp süleyman mabedının yenıden yapılacagı yonunde iddalar var.mescıdi aksayı yıkma demek savaş ilanı demek.
b ak kardeşim türkiyeden başka kimsenin sesi çıkmaz.görürüz.

sandalci14

Operatör
kaderimiz bu.yunani egeden.yahudisi filistinden muslumani akdenizden taciz ediyor.illa kizdiracaklar bir gece ansizin alayini basip "sarhostum neriman.hatirlamiyorum!.." dedirtecekler.

Erhan48

Aktif Üye
Dini reformlar yapmış menderesin bile yahudi oldugunu öğrendikten sonra her Allah diyene inanmıyorum. 100 yıldır ülkeyi kanser gibi sarmışlar.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dini reformlar yapmış menderesin bile yahudi oldugunu öğrendikten sonra her Allah diyene inanmıyorum. 100 yıldır ülkeyi kanser gibi sarmışlar.
Kim uydurmuş bunu yanlış bilgi verme insanlara googulda yazan her şeye iti ar etme
Hadinizi aşmayin kurbanim

Erhan48

Aktif Üye
Kim uydurmuş bunu yanlış bilgi verme insanlara googulda yazan her şeye iti ar etme
Haddimizi aşmayıp kanıtlı ve itiraflı konuları araştırmayalım .öyle mi ustam.
Kusura bakma ustam haddımızı aşacagız ve sorgulayacagız artık. Bu olanları sindiremiyorum artık.aptal yerıne konmayı hıc sevmem.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Abi nasılsın selamlar.Bilgiler maalesef doğru ilk duydugumda bende hoppala dedim ama oğlu itiraf edene kadar.Birkaç farklı kaynaktanda araştırdım doğru bilgiler.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Abi nasılsın selamlar.Bilgiler maalesef doğru ilk duydugumda bende hoppala dedim ama oğlu itiraf edene kadar.Birkaç farklı kaynaktanda araştırdım doğru bilgiler.
Ustam canım kardeşim Akılli olun oğluda satılmış Yine bir şeyleri karıştırıyorlar eğer geçekten oyle olsaydi asmazlardi sağ kesimin dinci kesimin üzerine bir tezgah kuruluyor bir zaman kemal ataturkede mason demişlerdi sonuc fiyasko
Boyle şetlerle eksen kaydırıyorlar inanmayin
Ben hayatimın 35 yılini okuyarak geçirdim
Azimsanmayacak bir tarihe sahibim
Bu nasil hortlatildi bir düşünün
Abdul hamide neler demediler avul mecidi hain ilan ettiler
Bu masonların yapamıyacağı hiç bir şey yok masonlar yine nasil bir tezgah kuruyorlar kurbanim

Şeytana hizmed eden Bu akademi dergisinden kopyalayip buraya yapıştırmayin

Bu dergi tarikatlara düşman
Osmanlıya düsman
Devlet bahceliye düşman
Akp düşman kalmış birde bu dergiden yada
Yayınindan alınan bir konuyu burada paylaşıyorunuz yapmayın

Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ustam canım kardeşim Akılli olun oğluda satılmış Yine bir şeyleri karıştırıyorlar eğer geçekten oyle olsaydi asmazlardi sağ kesimin dinci kesimin üzerine bir tezgah kuruluyor bir zaman kemal ataturkede mason demişlerdi sonuc fiyasko
Boyle şetlerle eksen kaydırıyorlar inanmayin
Ben hayatimın 35 yılini okuyarak geçirdim
Azimsanmayacak bir tarihe sahibim
Bu nasil hortlatildi bir düşünün
Abdul gamide neler demediler avul mecidi hain ilan ettiler
Bu masonların yapamıyacağı hiç bir şey yok masonlar yine nasil bir tezgah kuruyorlar kurbanim
Ustam Allah rahmet eylesin.Kul ile Yaradan arasına giremem ben sadece okuduklarımı paylaştım.Yani ilginç bilgiler var merhum hakkında mesela eşi yahudi eşinin ailesi yahudi olmayana kesinlikle kız vermiyor gibi bir sürü gerçek bilgiler mevcut tabi aslı astarını ne kadar bilebiliriz Allah kerim.Hazerfan içinde galatadan uçtu diye senelerce okulda okuttular bize ama ne galatadan uçan var nede ispat.İnce mevzular:cool: biz sarılara bakalım varmı sarı abi argeler nasıl gidiyor

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam Allah rahmet eylesin.Kul ile Yaradan arasına giremem ben sadece okuduklarımı paylaştım.Yani ilginç bilgiler var merhum hakkında mesela eşi yahudi eşinin ailesi yahudi olmayana kesinlikle kız vermiyor gibi bir sürü gerçek bilgiler mevcut tabi aslı astarını ne kadar bilebiliriz Allah kerim.Hazerfan içinde galatadan uçtu diye senelerce okulda okuttular bize ama ne galatadan uçan var nede ispat.İnce mevzular:cool: biz sarılara bakalım varmı sarı abi argeler nasıl gidiyor
Sen akademi dergisi sitesine girde daha ne ilgiçlikler var gör mübarek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...