Büyülü bölge ve bilmediğimiz işaretler.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Genelde gündüz çalışmayı tercih ediyoruz. 2 metreyi 2 günde kazabildik çünkü kapak kısmı kapı ağzında bulunuyor
dar bir alandan tek kişi kazıyı yürütüyor yer bize ait olduğu için çalışma kolay oluyor.
İşaretlerin ne olduğunu çözemedik bi türlü yukarı yönlü ağaç üstünde iki ok ve kapak üstündeki çizgiler.

Cin konusuna gelecek olursak, cinlerden ya da insanlardan bir korkumuz yok arkadaşlar.
Bize bulaşmalarıda bir savaş sebebidir ayrıca. Musallat durumu olursa da bunun çözümü
bizim için çok kolaydır.Allah ın izniyle nasıl kurtulabileceğimizi biliyoruz.
Bizim burda ki sorunumuz büyüdür büyü her zaman cinlerle yapılan bir anlaşma değildir
bakın burdaki olayı yer değiştiren ya da sahiplenilmiş definelerle karıştırmayın
açıkçası bizim için böyle yerleri açabilmek oldukça kolay denebilir ama büyüyü nasıl
çözebileceğimizi bilmiyoruz.

Eğer kazıya devam kararı alırsak yeri mühürleyeceğiz ve korunacağız sayıca bir üstünlüğümüz olacaktır
ama bu durum dahi ani bir ölümden bizi kurtaramayabilir.
Merhaba ...
Burayı muhurlediginiz taktirde
Neler olabileceğini ve bunlara karşı tertiplerinizin teki dahi eksik olduğu taktirde neler olabileceğini yazmışsınız sonucunu da kabul etmişsiniz

Peki buna deyermi ?

Cinler kokuya deyil enerjiye gider
Altında buda fazlasıyla var ...

1. Enerjiye gelen cinler...
bunlar çok rahat alınır malzeme var ise
aldığınızda bir kactene kazı yerine bırakmak kaydıyla ...

2. Bekçi cinler bir onceki siktaki cinler kendi bulur sahiplenir
Bekci cinler öyle de yildir
800 yıla aktif ligi vardır onlarda bizim gibi ölürler
tabiki mirasci birakmasa onlarda ...

E yer muhurleme işlemini yapar iseniz
ve nihayetinde malzeme odasının son girişine gelir iseniz
destur isteyin ve kalbi yüreği temiz kişilerce temas edilsin ilk h etapta
buna özen gösterin

Umarım muhafak olursunuz
Ve umarım Rum bölgesi deyildir diye cem
Ama isaret bana Rum olduğuna kesin kanaat getiriyor
Büyü rum larda defin işinde yapılan en sıkıntılı ritueldir
Kolay gelsin ...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@sentinel optimuspraymi bul.otobotlarla ekip kur ((eski papaz rahiplerle))
Kilit ve anahtar birbiriyle ilişkili iki unsurdur; ve sembolizmde önemli yer tutar.
Yalnız başına çizilmiş bir anahtar hedefin artık yakın bir yerde olduğunu ifade ederken aynı zamanda bilgi ve tecrübeyle yakın çevrede bir araştırma yapılmasını isteyen bir semboldür.
Oysaki kilit artık hedefin hemen üzerinde veya yanında olduğunuzu anlatırken; dikkatli olmanız gerektiğini de ifade eder. Zira kilit üzerinde anahtar yoksa bir engel var demektir ve bu bize bir uyarıdır.Bu uyarı tehlike anlamında değil,sadece önünüzde bir engelin varlığından söz eder.Bu engel çeşitli şekillerde karşınıza çıkabilir.
Örneğin; define bir kayanın veya şekli farklı olan işlenmiş bir taşın içine konulmuş olabilir; ve horasanla bu nokta kamufle edilmiş, gizlenmiş olarak önünüzde duruyor olabilir. Bir odanın içinde saklanmış bir emanet ifade edilebilir. Bu durumda kilidin kendi işlevi aklımıza gelmelidir. Zira kilidin çalışma mekanizması anahtarının sağa veya sola hareket etmesiyle sağlanır. Sağ genellikle kapatma, sol ise açmak için kullanılır. Bu durumda içine girilen bir odanın sol tarafında küçük bir odacık veya oda içinde sol tarafta bir noktada saklama mekanı aranmalıdır.
Kilitte anahtar yoksa bir engel vardır. Kilidin bulunduğu yerde aynen ayak işaretlerinde olduğu gibi durmak ve çevrede bir giriş noktası yada görülmesi gerekli bir işaret bulunmalıdır. Bazılarının dediği gibi kilidin olduğu taşın kırılması veya altında -üstünde bir şey aranması bu işin mantığına tamamen terstir. Kilit aynı zamanda bu dünyadan öbür dünyaya geçisin simgesidir.Bunun sembol ize edildiği yerin yakınında işaretlerinden birisi bir mezar siteli veya kaya üzerinde bulunabilir.Bunu ”durup-düşünme” anlamında algılamalıyız

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Korkma.
Bunun gibi yüzlerce binlerce yer var mühürlü şekilde duran.
Eğer hocanız muskacı üfürükçü değilse, para İçin bu işleri yapmıyorsa dediği doğru olabilir.

Size kalan, bu noktanın belgesini elinde bulundurana ulaşıp anlaşıp, çözüm ritüellerini uygulayarak sonuca ulaşmak.
Onun dışında yüz sene kazsanız da nafiledir.
Epey yazıp çizdim bu konu ile ilgili.
Arif olana, ince ve derin manaları da verdim ilgili konularda.

Sadece siz değilsiniz böyle çaresizce bekleyen, buna benzer onlarca nokta var elimde.

Cahilane bir şekilde büyü ve sihri inkar edip, devam edin diyenlere de kulak asma.
Beklet orayı.
Ruh ve beden sağlığınızdan daha önemli değil çıkaracağınız malzemeler..

Kolaylıklar diliyorum..

Merhaba arkadaşlar,

https://imgyukle.com/i/EES8C6

Bu resimde gördüğünüz yerle ilgili sıkıntılarımızı dilim döndüğünce aktarmaya çalışacağım ve söyleyebileceğiniz en ufak şeyler bile benim için önemli arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Öncelikle taş yüzeyin 10cm altında ortası delinmiş ve gördüğünüz çizgilerse oyulmuş vaziyette biz bunun kapak olduğunu düşünüyoruz herhangi bir anlamı var mıdır bilmiyoruz.
Taşın bulunduğu yer ise 250 sene önce toprak altında bulunmuş bir köyün bozulmadan bugüne kadar gelmiş olan bir yapısının içinde ve yapı kullanımda.
Kapalı olması çalışma için hem avantaj hem de dezavantaj çünkü yapının çökme ihtimali var.
Buraya daha önce neler yapıldı hemen anlatayım
Çubuklarla boşluk tespiti yapıldı altta 4 metreye 3 metre uzunluğunda bir oda olduğunu düşünüyoruz. 3metrelik kısmı daha fazla olabilir duvardan dolayı gidemiyoruz daha fazla.
Bu gördüğünüz taştan 2 metre alta kadar inildi inerken toprak yapısı sürekli değişti ve parlak tozlar çıktı altın tozu da olabilir başka bir şeyde ama bizim düşüncemiz altın tozu olduğundan yana.
Numune alındı tespit etmek için.

Asıl olay şimdi başlıyor eğer büyü ya da cinlere inanmıyorsanız bundan sonrasını zaten okumayın hiçbirimiz vakit kaybetmeyelim.
Cinler altının kokusuna giderler eğer define büyülü ya da sahipliyse göremeyebilirler.Burda onların yeteneklerine bağlı bazı durumlar var.
ve çok geniş alanları da tarayabilirler ve onlara izin verildiği ölçüde de bu bilgileri paylaşabilirler.
Dünya malında gözü olmayan bir mübareğin talebesi olan arkadaşımın yoğun ısrarlarıyla bu bölge cinlere taratıldı.

ve bize aktarılan bilgiler aynen şöyle.

1 - yer büyülü
2 - büyüyü yapan bir papaz
3 - bunu yapan papaz sıradan bir büyü yapmamış
4 - bölge ifrit taifesi tarafından korunuyor
5 - burada hak iddia etmek savaşla sonuçlanır
6 - yer sizden önce 3 kez kazılmış bir şey alınamadan kapatılmış
7 - 100 metrede kazsanız topraktan başka bir şey bulamazsınız şayet büyü bozulmamışsa
8 - yeri mühürleyip malı görseniz sonunuz ölümdür.
9 - ben sizi cinlerden korurum ama büyüden koruyamam evlatlarım büyünün kendi tesiri vardır dedi
10 - uzak durun meyletmeyin böyle şeylere ve bi daha bana böyle şeylerle gelmeyin

mübarekle genel konuşmalar bu şekilde biz de 2 kişiyiz zaten bize bu yeri kazmayı yasakladı
ama büyüyü bozacak birini bulursanız girebilirsiniz diye de açık bir kapı bıraktı.

Cinlerin dediği çok sağlam bir büyü yapılmış malzeme çok büyük hatta inceleyen cinler çok fazla yaklaşamamış bölgeye.
Biz burayı kazdığımızda 2 metre ilerledik ve hemen yanımızda bulunan hayvanlar 2 metreden sonra hiç durmadan sesler çıkarıp tepindiler.
Bu kazı yerin büyülü olduğunu öğrenmeden önce yapıldı ve hayvanları hareketlerinden çok ürperdik ve kazıyı sonlandırdık.
Şimdi burda kalkıpta beni bir papaza yönlendirin diyemem kimseye ama gelin görünki işin içinden de çıkamıyoruz açıkçası biz hatta bir papaz da bulduk
bu işleri daha önce de yapmış yeri anlattıktan sonra o da bize katiyen olmaz bu beni aşar dedi.
O gördüğünüz kapağa 3 metre mesafede hala ayakta olan yapının tam ortasında ki ağaçta bir işaret daha var işaret: alt alta yukarıyı gösteren iki ok (^)
Bilgiler bu şekilde elimden geldiği kadar durumu aktarmaya çalıştım.

Önerilerinize açığım arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kilit ve anahtar birbiriyle ilişkili iki unsurdur; ve sembolizmde önemli yer tutar.
Yalnız başına çizilmiş bir anahtar hedefin artık yakın bir yerde olduğunu ifade ederken aynı zamanda bilgi ve tecrübeyle yakın çevrede bir araştırma yapılmasını isteyen bir semboldür.
Oysaki kilit artık hedefin hemen üzerinde veya yanında olduğunuzu anlatırken; dikkatli olmanız gerektiğini de ifade eder. Zira kilit üzerinde anahtar yoksa bir engel var demektir ve bu bize bir uyarıdır.Bu uyarı tehlike anlamında değil,sadece önünüzde bir engelin varlığından söz eder.Bu engel çeşitli şekillerde karşınıza çıkabilir.
Örneğin; define bir kayanın veya şekli farklı olan işlenmiş bir taşın içine konulmuş olabilir; ve horasanla bu nokta kamufle edilmiş, gizlenmiş olarak önünüzde duruyor olabilir. Bir odanın içinde saklanmış bir emanet ifade edilebilir. Bu durumda kilidin kendi işlevi aklımıza gelmelidir. Zira kilidin çalışma mekanizması anahtarının sağa veya sola hareket etmesiyle sağlanır. Sağ genellikle kapatma, sol ise açmak için kullanılır. Bu durumda içine girilen bir odanın sol tarafında küçük bir odacık veya oda içinde sol tarafta bir noktada saklama mekanı aranmalıdır.
Kilitte anahtar yoksa bir engel vardır. Kilidin bulunduğu yerde aynen ayak işaretlerinde olduğu gibi durmak ve çevrede bir giriş noktası yada görülmesi gerekli bir işaret bulunmalıdır. Bazılarının dediği gibi kilidin olduğu taşın kırılması veya altında -üstünde bir şey aranması bu işin mantığına tamamen terstir. Kilit aynı zamanda bu dünyadan öbür dünyaya geçisin simgesidir.Bunun sembol ize edildiği yerin yakınında işaretlerinden birisi bir mezar siteli veya kaya üzerinde bulunabilir.Bunu ”durup-düşünme” anlamında algılamalıyız
Şu resimleri yuklerken resmin yanında tam boyut var eyer ona dokanirsan tam ekran açılır görüntü daha iyi
Ve yakinlastirmasi daha pratik olur bu şekilde yüklenen resimleri yakinlastirsmiyorsun bende o yüzden küçük boyuttaki resimlere hiç bakmak bile istemim bakmiremde

Örnek...
Ekli dosyayı görüntüle 258486

Biri senin yukledigin şekilde birde benim dediğim şekilde

sentinel

Yeni Üye
Hocam bilgiler muazzam teşekkür ederim gerçekten hiç öyle kilit anahtar şeklinde düşünmemiştik şimdi taşlar yerine oturuyor

sentinel

Yeni Üye
Korkma.
Bunun gibi yüzlerce binlerce yer var mühürlü şekilde duran.
Eğer hocanız muskacı üfürükçü değilse, para İçin bu işleri yapmıyorsa dediği doğru olabilir.

Size kalan, bu noktanın belgesini elinde bulundurana ulaşıp anlaşıp, çözüm ritüellerini uygulayarak sonuca ulaşmak.
Onun dışında yüz sene kazsanız da nafiledir.
Epey yazıp çizdim bu konu ile ilgili.
Arif olana, ince ve derin manaları da verdim ilgili konularda.

Sadece siz değilsiniz böyle çaresizce bekleyen, buna benzer onlarca nokta var elimde.

Cahilane bir şekilde büyü ve sihri inkar edip, devam edin diyenlere de kulak asma.
Beklet orayı.
Ruh ve beden sağlığınızdan daha önemli değil çıkaracağınız malzemeler..

Kolaylıklar diliyorum..
Kesinlikle haklısınız ama bu ritüeli yerine getirebilecek kimseyi bulamıyoruz maalesef
Hocamız kesinlikle öyle biri değildir kimse kim olduğunu nerde yaşadığını bilmez biz de dahil
ama bir musallat durumu olursa yardım isteriz o da müdahale eder abartmıyorum 5 dk içinde o kişinin
bir şeyi kalmaz.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kesinlikle haklısınız ama bu ritüeli yerine getirebilecek kimseyi bulamıyoruz maalesef
Hocamız kesinlikle öyle biri değildir kimse kim olduğunu nerde yaşadığını bilmez biz de dahil
ama bir musallat durumu olursa yardım isteriz o da müdahale eder abartmıyorum 5 dk içinde o kişinin
bir şeyi kalmaz.
Mesele de burda zaten. Ritüeli ve şifreyi elinde bulundurana ulaşsan bile anlaşmaya yanaşmıyor büyük çoğunluğu.
Kim bilir, belki kıyamete değin, orada kalacaktır malzemeler, bilemeyiz..

sentinel

Yeni Üye
Ağaç üzerinde ki işareti de bulduk yalnız oklar aşağıyı değil yukarıyı gösteriyor
anlamı güvenliği sağlayın tehlike var demekmiş
Anladık tehlikeli diyorum başka da bir şey diyemiyorum.Ekli dosyayı görüntüle 258487

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ağaç üzerinde ki işareti de bulduk yalnız oklar aşağıyı değil yukarıyı gösteriyor
anlamı güvenliği sağlayın tehlike var demekmiş
Anladık tehlikeli diyorum başka da bir şey diyemiyorum.Ekli dosyayı görüntüle 258487
Sunum herşey eyvallahta şuranın birde resimlerini eklersen
Iyi kötü yer alti isaretlerinde yönlendirme yapan ayrintilarida bir gözden gecirek ...
Burda yapmış olduğun çalışma esnasında bahsettiklerinden siz kendinizin rahatsızlık duyduğu bir durum görmedim
Varmi sizi korkudan yada size doğa üstü farklı bir durum gözle gördüğünüz hissettiğiniz bir vaka ..

sentinel

Yeni Üye
Sunum herşey eyvallahta şuranın birde resimlerini eklersen
Iyi kötü yer alti isaretlerinde yönlendirme yapan ayrintilarida bir gözden gecirek ...
Burda yapmış olduğun çalışma esnasında bahsettiklerinden siz kendinizin rahatsızlık duyduğu bir durum görmedim
Varmi sizi korkudan yada size doğa üstü farklı bir durum gözle gördüğünüz hissettiğiniz bir vaka ..
Söylediğim gibi yapı çok eski ve kullanımda çok kez de değişiklik yaşadı
değişmeyen tek yer ilk bulunan oda şu an samanlık olarak kullanılıyor bu yüzden içeriye girip o ağacın
resmini alamıyorum kapak görüntüsü ise kapatırken üzerine toprak atmadan aceleyle çektiğim resimdir.
Kapak konum olaraksa bahsettiğim samanlık olarak kullanılan yerin önündedir.

Rahatsızlık duyduğum tek problem 2 metreye kadar hiçbir şey yapmayan hayvanlar ben kazdığımız alanına girdiğimde zincirlerini
koparacak kadar tepinip böğürmeye başladı bu durum bi kaç kez tekrar edince yapınında üzerimize çökme ihtimaline de karşı ilerleyemedik ve kapatmak zorunda kaldık eğer derinlik tespiti yapabilirsek daha geniş bir alandan odaya girmeyi deneyeceğiz.