Büyülü bölge ve bilmediğimiz işaretler.

SON AVCI

Yeni Üye
İman ve niyetimiz temiz,dualar yerini buldu mu seni hiç kimse tutamaz.topraktan geldik toprağada gideceğiz.İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn.”devletine sahip çık.bol şans.

Siva

Bilgili Üye
İlk once islem yaptigin yerde altin metal varmi bunu bilimsel olarak ispat ettinmi dedektor gprs uydu dahil sinyal goruntu aldinmi burasini netlestirdinmi .?? Buraya kadar gelemediysen vaktini bosa harcama diger boyutlarla ugrasma orda birak . Papazda bulursan daha iyi bir buyu yapar elinden cikar )))

Siva

Bilgili Üye
Diyelimki musallatli biri var ama musallatli oldugundan haberi yok . Bu kisi sahipli yerde calismasi islem yapmasi sonucunda nasil bir etki yapar . Musallat olan 3 harfli yardim edermi kisiye yada savasirmi sahiplilerle yada tabana kuvvetmi der ))))

zaz12

Bilgili Üye
Hocam küp parçalarına kapak altında denk gelmiştik zaten
oyma kare de yok hiçbir yerde maalesef, yalnız bahsettiğim oda içerisinde kapalı
bir tandır vardı hiç görmedim ama varlığını biliyorum belki giriş noktası onun altından olabilir.
Küçük oymalar ve kare bir taş olacaktır. Kuyu olan ana giriş yeridir .kuyuyu bulmalısin.

sentinel

Yeni Üye
Herkese merhabalar,
Öncelikle vaktini ayırıp fikir beyan eden tüm arkadaşlara müteşekkirim ama uzun çalışmalar sonucunda katedilen tüm mesafelere rağmen gördüğümüz ve yaşadığımız şeyleri de delil olarak beyan ederek bir kısmınıda ibret olması açısından sizlerle paylaşmayı kendime vazife bilir ve de çalışmayı sonlandırmak zorunda olduğumuzu üzülerek belirtirim.
Mübareğin bize açık bıraktığı noktayı kendimize dayanak olarak belirleyip başladık papazı aramaya aynı anda da lokasyonda da çalışmalar devam etti altın sinyali aldığımız başka yerler de oldu hatta tüneller dahi tespit ettik neyin nesidir nasıl bir yerdir aklım almıyor gerçekten keşke girebilmek nasip olsaydı, bulduğumuz papazların bir çoğu vazgeçti ve korktu en sonunda birisi onayladı en ufak korku belirtisi dahi olmadı adamda gelicem çözücem dedi açıkçası şaşırdım nasıl çözecek napacak diye ekipte bu süre boyunca baya bi genişledi tabi herkes adama tamam diyor ama ben bi duraksadım herkes benden onay bekliyor ama ben de mübarekten onay bekliyorum yalnız mübareğe 2 haftadır ulaşamıyoruz öyle de bir problem var ondan izin almadan da olaya başlayamıyoruz bundan evvel bilmem kaçıncı papazın akıbetini biz daha görmeden söylemişti çünkü buna da bir şeyler söyleyeceğinden şüphemiz yok ama kendisinden haber alamıyoruz.Nihayet haber alabildik yerin hikayesini öğrendik asırlar evvel papazın birisi bu yerin yapımında kullanıldıkları bir adamı mallarıda yerleştirdikten sonra öldürerek büyüyü yapmış. O görüntü gözümün önüne geldi nasıl geldi bi bilgim yok adamın yüzünü görsem hatırlarım ama namussuz papazı göremedim.Buradaki ifritler de kana kan istiyorlar bir adamı öldürüp gömecekmişiz.Bunu duyunca ben dedim beni gömün arkadaşım da dedi ki gülerek beni gömün sonra bende dedimki arkadaşımı gömün neyse arkadaşımı öldürüp gömdük dersem inanmayın bu kafirler için en ufak canlıya bile dokunmam ve Allah tan başka kimseye kurban vermeyin.Gelen adam burda büyü yapmaya geliyormuş bu yüzden çok sert şekilde uyarıldık insan kanı değilde hileyle kedi köpek bir şeyleri karıştıracakmış öyle çözecekmiş işi.Bu arada mübarek işi yapamayacağını söylemedi evet papaz işinin ehli olayıda çözecek ama büyü yaparak çözecek yani ordaki büyüyü etkisiz kılacak direk bir metodu yok böyle bir metodun varlığından da şüpheliyim.Anlayacağınız şirke doğru koşuyoruz meğersem işin sonunda şaka bir yana birilerini öldürebilir ya da kaçırabilirlerde gelen papaz bize büyü de yapabilir ya da üzerimize bir şeyler salabilir.Her şeyi geçtim göz göre göre ahiretimizi yakıcaz.
Tüm bu süre boyunca birtakım olaylarda yaşandı böyle şeylerin üzerine gittikçe garip şeyler vuku buluyor bi kaç tanesini anlatırsam adım meczupa çıkacak herbirini anlatamıyorum ama genel hatlarıyla durumu özet geçtim.
Arkadaşlar şöyle izah edeyim bizim alemimizde de cinlerin aleminde de uç noktalarla iletişime geçtik
teknolojini tüm nimetlerinden faydalanıp insan aklının ve gücünün sınırlarını zorladık ama gelin görün ki yatan malzemeyi çıkaramadık.
Şimdi inanan insanlar için diyeceğim bir kaç şey var sakın ola kan dökülmüş paraya bulaşmayın o paradan çıkarsanız dahi hayır göremezsiniz olurda büyülü bir yerle karşılaşırsanız büyünün nasıl yapıldığını falan öyle kolay kolay öğrenemeyebilirsiniz bu büyü denilen illeti çözebilecek insanları bulmaksa apayrı bir olay çok uç noktalarla iletişime geçtik dediysem hayatınızda bunu bir kere olsun ciddiye alın kalkıp da size yalan söyleyecek ya da şov yapacak halim yok ki zaten bu forumda son dakikalarını geçiren ismi belirsiz cismi önemsiz aklı git gel bir fukarayım ben.Definecilik işi harbiden delikanlı işiymiş sizi de ayrıca tebrik ediyorum.
Büyülü yerlerden uzak durun bakın cinli demiyorum büyülü.

Allah a emanet olun
Hoşçakalın.