çakmak gazı doldurma tüpü

defineci92

Yeni Üye
@akgenç ustam bizi bu konuda biraz aydinlatirmisiniz?
tupun dolu yada bos olmasi fark edermi?
nasil bir ip kulanmaliyiz uzunlu nekadar olmali?
zeminle tup arasi nekar olmali.
saygilar

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Güzel bir konu. Bu tür konuları arada hortlatmak lazım. Aranızda bunları deneyen, herhangi bir sonuca ulaşan oldu mu ustalarım? Üyelerimizi bilgilendirelim.

Sevgiler.

kaf

Yeni Üye
Hayırlı cumalar.
Kullanan varmı bilmiyorum. Bu kristaller ametist vs. doğal enerji alma, yansıtma gibi özellikleri bulunuyor.

Bunlar belki çubuklarda kullanılabilir. Taşların kendisi enerjiye karşı çok hassas olduğu için, enerji daha iyi iletmede vb. belki işe yarayabilir.

Kendim bu enerji akışını denyimledim. Bu taşlarla kendime tesbih yapmıştım.
Negatif enerjileri yansıtmasından tutun kullandığımız cep telefonların radyasyonunu emmeye absorbe etmeye kadar özellikleri var bu taşların taşın cinsine göre.

Ben çubuk kullanmıyorum, bu taşların çubukla kullanılabilirmi eğer öyleyse nasıl kullanılır bilgim yok fakat aklıma takıldı yazmak istedim belki uygulayıp olumlu sonuç alacak birileri çıkar. Selametle

murat76

Aktif Üye
Kıymetli Kardeşim,

internette çok sitede satılıyor. Ben ise Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar*Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar «*Dünya Magnet Mıknatıs sitesinden satın alıyorum, lazım oldukça.

Lütfen bu mıknatısın alındığı evde küçük çocuk varsa çok dikkatli kullanınız.
Ustam yazinizi kaybettim tekrar soruyorum bagislayin bu miknatisin kalinliklari farki dediginiz siteden alim yapicam kac mm kalinlikta olani alicam teşekkür ederim

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bende size fikir vereyim evinize bir köpek alin besleyin büyütün ona sadece altin koklatip altini bulmasiiçin süper bi eğitim verin bide jandarma yada polis elbisesi göstererrek sizi uyarmasi için araniza şifre koyun bence bunu yapmak cakmak gazi tüpüyle define aramaktan daha verimli olacaktir....:322:
Çok güldüm :D ama neden olmasın yüzeydeki altını bulucağından eminim ya kayada ve toprak altındakini ? Neler neler okuyorum :) Dahiyane fikirler ortaya atılmış :D

Eline sağlık böyle faydalı bir bilgiyi bizle paylaştığın için bir nevi şakül görevini görüyor kabakburgiba ustam Musa olduğunda oda bakar ar ge yapar
Dediklerin mantıklı ama günümüz altınları hep minerale gider bunu biliniz..
Çakmak deneyimim pirinç çubuk üzerinedir sağ elime yarı dolu çakmak alıyorum... Test ettim ve doğruladım..boşluğu görür diğer kaya altı kök boşluğu VS eler...
Bu deneyimini görsel fotoğraf veya video şeklinde yapsan daha güzel olur teşekkürler yararlı bilgin için Allah işini rast getirsin

Son düzenleme:

saftilki

Moderatör
Moderatör
NEOHOBİ neyse odur defalarca ürün aldım

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ustam, geçenlerde bir üye de
çubuk ile boşluk baktıktan sonra
bulmuş olduğun boşluğun, kaya çatlağı mı
yoksa gerçekten mezar mı olduğunu anlamak için
sağ elime çakmak alıyorum
bu kez çubuklar, gaza gidiyor gibi bir bilgilendirme yapmıştı
dikkatimi çekmişti. beni düşündürmüştü :)
deneme imkanım olmadı
Ragıp çubuk tutarken boş çakmak is görüyor üzerindeki metalci sokup carkini çıkarıp gazını boşalt sağ elde tut avucunda cubukla beraber temas etsin cubuga mezarı buluyor