Çaresizim

indiana johns

Member
Ustam sen çaresizlikmi arıyorsun?? Bak sana bir çaresizlik anlatayım. Ne kumar oynarım ne içki içerim çok şükür herşeyim vardı başımdan öyle olaylar geçti ki şuan çaresizlikten ne yapacağımı bilmiyorum. İşim var çalışıyorum elim ayağım tutuyor fakat şuan çocuğuma bez alamıyor hamile eşimin canı bişe çekse getiremiyorum. Maaşım görmeden bitiyor ve her ay faiz batağına iyice saplanıyorum. Tam tüm borçlarımı maaş müşterisi olduğum bankaya toplayacaktım kredi vadeleri 36 aya düştü yani her yerden kapılar yüzüme kapanıyor. Cimere bddk ya dilekçeler yazdım ama 3 aydır cvp yok. Okadar çaresizim ki yarın ekmek nasıl alıcam onu düşünüyorum bakkala yazdırsam ay başı ödeyemiyeceğim. Sen şimdi çaresizim diyince zoruma gitti.
Evet dedikleriniz insanın içini parçalıyor ama benimde içimi parçaladılar benimde bir saltanatım vardı ama bu hayat anlık birşey bir anda ters oluyor insan ama her ne kadarda insan kabul etmesede yazılanı yaşıyoruz , o yüzden Allah sanada da hepimize hayırlı helal lokma nasip etsin

The Thing

C*
Süper Moderatör
Umarım derdine derman bulur gelen ermeni,
İnşallah mevzunun sonunda daha hayırlı bir başlıkla açarsın yeni konunu :)

Arif4141

Yeni Üye
Evet dedikleriniz insanın içini parçalıyor ama benimde içimi parçaladılar benimde bir saltanatım vardı ama bu hayat anlık birşey bir anda ters oluyor insan ama her ne kadarda insan kabul etmesede yazılanı yaşıyoruz , o yüzden Allah sanada da hepimize hayırlı helal lokma nasip etsin
Gelen arkadaş yardımcı olur bir sonuç elde edersen bu kardeşini de gör kurtar içinde bulunduğum durumdan. Herşeyin çaresizliğine bir çare var ama bir babanın evladına çaresiz kalması kadar adi bir durum yok. Allah acılarını yaşatmasın

Ledun

Bilgili Üye
sevgili ustam Odanin yeri belirlendi, ama karot toprağı delmiyormuş,o yüzden bu noktada nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum . 3-4 gün içinde bilir kişi ve bu işlerde artık uzmanlaşmış sizin gibi değerli bir arkadaş gelecek kendisi gayri Müslim (Ermeni) ama bizim işimiz görülsün gönüller bir olsun hepinize teşekkür ederim .
Karotun hem toprak delen başlığı hemde kaya delen başlığı mevcuttur.
Size yanlış bilgi verilmiş.
Googleden inceleme yapabilirsiniz