Çaylaaaarrr .tatli bir konu

The Thing

C*
Süper Moderatör
Mevzuya ulaşan ustanın ruhuna fatiha gitmiştir, köstebek olan ise çınlatmıştır merhumu.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Mal bulanındır çay için teşekkür kardeş eyvallah
çubuk ve boşluk/metal bulma mevzusu benim nazarımda halen ispat gerektiren bir mevzu
bulurum diyene lafım yok adam memnunsa bana ne der çıkarım işin içinden
bende bu elektrotların koleksiyonu var ama halen sahaya çıkıpta denemiş değilim
en son dışı bakır içi gümüş olanlardan aldım bir çift bi fırsatını bulursam denerim belki

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Cubugun cinsi elbette onemli.
Amma YETER ŞART degil.
Dunyanin en iyisi kabul edilen cubuk elde olsa, o el MEUNET sahibi degilse, işe yaramaz.
Mahallenizde nazar degenlere su okuyanlar vardir ucret almadan. O sudan icersiniz ve rahatlarsiniz. Zira uzerinizdeki agirlik kalkar. O suya okuyan OCAKTİR. Ocak olmayan birisi ayni sureleri okusa nazarin tesirinden kurtulunamaz.
Cubuk da bunun gibidir.
Olmasi gereken enerji sizde yoksa yapabileceginiz cok sey yoktur.
Cubuk herkesde calisir, calisabilir.
Kim hedefe ulasabiliyorsa, asil onda calisiyordur.

Yanilanin ve hakli olanin bilmedigi husus budur.

Bir kuru dalla suyu tespit etmekde budur.

Kabiliyeti olan her cins cubukla is yapar..

Cozecegi tek husus; mineralden nasil kurtulacagidir..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Amma YETER ŞART degil.
Dunyanin en iyisi kabul edilen cubuk elde olsa, o el MEUNET sahibi degilse, işe yaramaz.
Mahallenizde nazar degenlere su okuyanlar vardir ucret almadan. O sudan icersiniz ve rahatlarsiniz. Zira uzerinizdeki agirlik kalkar. O suya okuyan OCAKTİR. Ocak olmayan birisi ayni sureleri okusa nazarin tesirinden kurtulunamaz.
Cubuk da bunun gibidir.

Sihirli olan asil asilamayan sorunu problemi son cumleye naksetmissin ustam.tesekkurler.mineral konusunda 50 binlik cihazlar bile aciz cozum uretemiyolar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sihirli olan asil asilamayan sorunu problemi son cumleye naksetmissin ustam.tesekkurler.mineral konusunda 50 binlik cihazlar bile aciz cozum uretemiyolar
%4 gibi kaldi.
Az kaldi, amma kaldi.
Hala başbelasi.
Allah cc nasip ederse bize;
Cubuk satan, tüm şarlatanlari işsiz birakmak bize nasip olacak insallah.

Kostebek gibi kazma islerini en azindan
bitirmek nasip oldu. Her yerde altin sinyali alan cubukcular azaldi artuk, daha da azalacak insallah...

2.5 metre capinda, 7 metre derinliginde kazilan cukuru gorunce içim cizzz ettigi gunden beri epey mesafe katettik elhamdulillah.

Yazik bu insanlara...
Kolunu kanadini kirdilar, umutlari bitirdiler.
Yarim doktor candan eder misali, yarum yamalak cubuk isleri de insanlari biktirdi ve bitirdi maalesef...

eski

Editör
Şimdi Nikel alaşımlı elektrot çubuklardan arayacaz, perşembe pazarında tek satan vardır.
Ramazandan sonra galataya balığa gittiğimde bakacam.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Çay kaşığı bardagin icinde durursa çay hemen sogumaz metal isindimi tekrar bu sicakligi disa vurur . :) yav yinemi çubuk mevzusu herkez tecrubesini yazmali degilmi gecen boslugu buldum simdi sira su bulmada bahcede suyu bulursam on numara olucak insallah .

Turko

Uzman
Çay kaşığı bardagin icinde durursa çay hemen sogumaz metal isindimi tekrar bu sicakligi disa vurur . :) yav yinemi çubuk mevzusu herkez tecrubesini yazmali degilmi gecen boslugu buldum simdi sira su bulmada bahcede suyu bulursam on numara olucak insallah .
Ben dağın tepesinde malı buldum derken suyu bulmuşum pervane gibi dönüyor alan tarama herhalde diyorum 500 kilo var :) bir de boşluk vermez mi kutu gibi oda şekli kaz Babam kaz.

GERMO

Engellendi
@BulursamKader25 ustam, son argelerini dört gözle bekliyoruz, çünkü 1 yıldır yazı yazmamissin çubuk ile ilgili, demekki Arge var Arge, bu kadar zaman çay icmekle geçmez, seni gidi seni, @Mal bulanındır cigerim bunların Arge arşivinde neler var neler, hep sakliler, gardaş bunlara çay 5 milyon panginot, Aşşağı olmeyr söle.
%4 gibi kaldi.
Az kaldi, amma kaldi.
Hala başbelasi.
Allah cc nasip ederse bize;
Cubuk satan, tüm şarlatanlari işsiz birakmak bize nasip olacak insallah.

Kostebek gibi kazma islerini en azindan
bitirmek nasip oldu. Her yerde altin sinyali alan cubukcular azaldi artuk, daha da azalacak insallah...

2.5 metre capinda, 7 metre derinliginde kazilan cukuru gorunce içim cizzz ettigi gunden beri epey mesafe katettik elhamdulillah.

Yazik bu insanlara...
Kolunu kanadini kirdilar, umutlari bitirdiler.
Yarim doktor candan eder misali, yarum yamalak cubuk isleri de insanlari biktirdi ve bitirdi maalesef...

kaya.adam

Member
Çubukla pek tecrübem yok, saolsunlar bu sitedeki güzel insanlar sayesinde ne olduğunu öğrendim ve herkeste calisip calismama merakımdan kendimde denedim. L şeklinde büküp bir çift bronz ve bir çift pirinç çubuğu arazide denedim. Çevremde bahsettiğimde insanlar dalga geçsede tek başıma denememde çubuklar elimde X olunca yüzümde tuhaf bir gülümseme oldu. ( tabi elimde kurşun vardı ve ileriye kurşun fırlatmıştım noktası noktasına buldum, gözüm kapalida denedim oldu) nasipse bu sezon çok konu açarım inşallah.

Metin777

Aktif Üye
Amma YETER ŞART degil.
Cubuk da bunun gibidir.

Ağzına sağlık usta. Çubuk herkeste çalışır ama sadece özel kişiler doğru hedefe yönelir. Ben buna gözümle tanık olmasam inanmazdım. Boşa kürek sallıyoruz. İlk 2 yada 3 hedef yanlışsa ne yapsan yanlışa gidecek cubuk.

Mşneralin %4 lük kısmı kaldı demisin usta inşallah kalanı da aşarsın.ama sadece sende çalışacak başka biri eline aldığında herşey değişecek aynı hedefi bulamayacak.

İçeriksiz sade cubuğa sinyal jeneratörünü bağlayın ve herhangi bir frekans girin 5000 altın frekansı olabilir. Arazide aynı frekansta 3 farklı kişi ile deneyin ve görün. 3 kişi de farklı yerleri gösterecek. Bu demek oluyorki içeriği olan cubuklar sadece yapanda çalışacak diğerleri yine karavana yapacak.

Bu yüzden ben vazgeçtim çubuk tan mubuktan. Yeni başlayanlara başarılar dilerim belki özel kişi kendileridir

sandalci14

Operatör
Cubuk konusunda aydinlatanlara tesekkur ederim.bilgi cesitliligi iyi olur.