Çekiç li şelale

acgöz

Member
Ekli dosyayı görüntüle 125117buyur sana hakiki işaretin yeri kardeşim çekiç olan kayayı kırma taraftarı değilim tabiki bazı testlerden sonra olumlu sonuclar alırsan başka ama çevrene bak burada hac işareti var eminim buna başka kimse dikkat etmemiştir lütfen arkadaşlar körü körüne iş yapmayalım

Şirvan

Operatör
SelçuK usta ne yapacağının kararını vermiştir biz birşeyler öğrenelim diye konu açmış yer belli zaten

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör

dostum zaten çizdiğim yerde kıvrımları vermiş s3 kıvrımdan sonra suyun düştüğü yer demiş

acgöz

Member
Ekli dosyayı görüntüle 125119SELÇUK ve KAFKASLI üstadım şöyle bir iz düşüm yakaladım tam paylaçcaktım ki KAFKASLI üstad benden önce davrandı şunu anlatayım ozaman çekiç bize zaten yön vermiş dikkat ettiyseniz zikzaklar şelaleyi tanımlıyor ve altında tam zik zakların bittiği yere yakın ekstradan bir çizgi var bu ise bize ikinci bir noktayı teyit ediyor ve buda tam 3. kıvrımdan sonraki 2. işareti taşıyan yer yani bu sayede hem buram buram tarih kokan bir işaret hala kırılmadı ve bizde fazla hasar vermeden görmek istediklerimize ulaştık doğa dostu olalım tarihi sevelim sadece bilgi olsun diye öğrenmeyelim tarihi yaşayalım bizden öncekilerin bize bıraktığı izlere saygı duyalım

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 125119SELÇUK ve KAFKASLI üstadım şöyle bir iz düşüm yakaladım tam paylaçcaktım ki KAFKASLI üstad benden önce davrandı şunu anlatayım ozaman çekiç bize zaten yön vermiş dikkat ettiyseniz zikzaklar şelaleyi tanımlıyor ve altında tam zik zakların bittiği yere yakın ekstradan bir çizgi var bu ise bize ikinci bir noktayı teyit ediyor ve buda tam 3. kıvrımdan sonraki 2. işareti taşıyan yer yani bu sayede hem buram buram tarih kokan bir işaret hala kırılmadı ve bizde fazla hasar vermeden görmek istediklerimize ulaştık doğa dostu olalım tarihi sevelim sadece bilgi olsun diye öğrenmeyelim tarihi yaşayalım bizden öncekilerin bize bıraktığı izlere saygı duyalım

eyvallah mübarek çok güzel bir açıklama sağolasın

Ibrahım2

Bilgili Üye
Yer neresi usta otuz saniyede malın yerini bulayım sana yakınsa gidelim baharın eğer mal varsa bulurum yoksa yapacak bısı yok eğer bulamazsam bu formda beni rezil et bu kadar ağır konuşuyorum resime bakıp şurayı kır buraya bak demiyorum gelirim bulurum ancak bilgilendirme olarak bı resim se bısey diyemem

SelçuK

DogacıyıZ
Arkadaşlar yapmış olduğunuz yorumlarla istişare etmiş oldum hepinizden rabbim razı olsun arkadaşlar

1UMUT

Member
Kanımca çekicin üzerinde duran çivi mi neyse artık onuda değerlendirmek lazım
Çekiç = çivi