Çekilmemiş yaymı

hepastios

Editör
Tahmin ettigim kadarıyla çekilmemiş yaya benzettim kabartma bir işaret yıkılmış ermeni evinin en alt taşında 1 metre solunda eski bir incir ağacı aslında uzaktan da çekmiştim ama silmişim sadece bu kaldı dikkat ederseniz ok ucu alta doğru bakıyor aklıma gelende baktığı yer gibi deyerli yorumlarınızı bekliyorum sevgi ve saygılarımla

hepastios

Editör
Yalnız dikkat ederseniz okun ucu kabartma en alta doğru biraz bulanık çıkmış net görünmüyor keşke yıkasaydım

@ibrhm

Bilgili Üye
Ustam İşaret etrafında, üzerinde herhangi bir tespit ve ölçüm çalışmanız oldumu , taşın yönü nedir güneyemi?

@ibrhm

Bilgili Üye
Daha hiç çalışma yapmadım taş batıya bakıyor
Ustam sağında güneyinde ilgi çeken birşeyler varmı? Yoksa öncelik güney tarafı etraflıca tarayın. Boşluk ve değerli maden bakın. Göremediğimiz işaretlerde muhtemel vardır , yada ok ve yayda şifrelenmiş .

hepastios

Editör
Ustam sağında güneyinde ilgi çeken birşeyler varmı? Yoksa öncelik güney tarafı etraflıca tarayın. Boşluk ve değerli maden bakın. Göremediğimiz işaretlerde muhtemel vardır , yada ok ve yayda şifrelenmiş .
10 metre güneyinde büyük bir mezar var yahut ben mezar diyorum etrafı taşlarla çevrelenmiş ama çalışma için yeri müsait deyil

@ibrhm

Bilgili Üye
Ustam fotoğraf olsa idi yorum yapardık ama o kalıntı ile işaretin arası mühim.