Çekilmemiş yaymı

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kayada bir şeyler var olmasına rağmen, yay ile ilgili net bir iz ve işaret yok, bütünlüğünü kaybetmiş bir kaya olma olasılığı çok fazla, önemli detaylar kırılan ek parçalarda olabilir. Taş burada duvar yapımı için kullanılmış, asıl yeri burası değil. Getirilip konulmuş.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Ermeni bahçesinde evin kendi kenar duvarları değilde , bahçe duvarı ve ağaçlar öne çıkar.

hepastios

Editör
Kayada bir şeyler var olmasına rağmen, yay ile ilgili net bir iz ve işaret yok, bütünlüğünü kaybetmiş bir kaya olma olasılığı çok fazla, önemli detaylar kırılan ek parçalarda olabilir. Taş burada duvar yapımı için kullanılmış, asıl yeri burası değil. Getirilip konulmuş.
Yok hocam getirilip konulmamış çünkü bu işaretin olduğu bölge 750 haneli ermeni yerleşim bölgesi kilisesi ve bir sürü mezarları var bundan eminim evin en alt köşe taşı diyebilirim

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Kardeş taş tam batıya bakıyor taşın sağ tarafında yani güneyinde 10 metre mezar gibi görünen bi yer var
Görsel yokmu usta ? Tek resim herkez psikolojik savaş içinde yorumlarla.Çevre resmi varsa paylaşınız.Daha sağlıklı net bilgiler gelir.

hepastios

Editör
Ermeni bahçesinde evin kendi kenar duvarları değilde , bahçe duvarı ve ağaçlar öne çıkar.
Aslında bende çok emin deyilim hocam duvar bahçe duvarında olabilir ev duvarıda bana göre ev izlenimi veriyor ama belkide yanılıyorum bu işaretin arkasına doğru loğ buldum o yüzden ev diyorum ama belkide yanılıyorumdur

hepastios

Editör
Hocam
Görsel yokmu usta ? Tek resim herkez psikolojik savaş içinde yorumlarla.Çevre resmi varsa paylaşınız.Daha sağlıklı net bilgiler gelir.
Eyvallah bu resim 3 günlük bir resim 2 gündür yoğun bir kar yağıyor kar işi bir bitsin dedigini yapacam haklısın