cember ısaretı

deli firat

DOĞACI
Arkadaş Bizi Hazır kıta sitenin başında bekliyor zannediyor. Buda kılıç ın yazısı senden cesaret aldı bu şekil yazdı ben ne diyeyim ya kusura bakma abiii hürmetlerimi sunarımmı yazayım
Kardeş uzatmaya gerek yok bak üç günlük dünyada kalp kırmaya gerek yok bütün yazılanlar bana yazılmış olsun her ne ise

aslanbey

Bilgili Üye
ragıp ustam tmm kapatıyorum bu tartışmayı konuya dönebiliriz poseidon arkadaşa söyleyin uzatmasın yeter gereğince gerildik tşkl yorumun için

aslanbey

Bilgili Üye
Arkadaş un fabrikasında çalışıyorum hamallık yapıyorum gece yani umut fakirin ekmeği derler bizde bir umut diye sorayım dedim araştırıyorum elime geçeni sizlere soruyorum yorumlayanda sağolsun yorumlamayanda herkese tşkl

aslanbey

Bilgili Üye
KILIÇ ustam yazdıklarında samimiysen bende senden özür dilerim

poseidon2023

Uzman
öyleydi aga deli firat altı katlı çift dikiş hemde sekiz sene dile kolay en son biz seni gönderelim dediler ögle bitti yoksa on olurdu

aslanbey

Bilgili Üye
ragıp ustam Allah razı olsun çubuk işi bende hallederim inş tşkl ustam

Pscyhe

Engellendi
Isaret konusuna bende katiliyorum.kullanim amacli yapilmis..buda bu alanda yasanmislik olduguna delildir yasanmislik varsa aranacak bi cok sey tasin bulundugu alandadir..oncelik yuksek kayalik alanlar incelenip daha baska isaretere yonelmeli alanda dikkat ceken yigma tepe cokme yapan alanlar kayalik alanlar dere akan su varsa o alanlar iyice incelenmeli..eger bu caba gosterilirse sonuca ulasilacagina eminim...

aslanbey

Bilgili Üye
Pscyhe ustam bu bölgede açılmış kaya mezarı var 1 tane kaya üstünde kare oyma ve dikdörtgen oyma var bir kayadada büyük kare oyma var ama odaları bulamadık açılanda üç sedir var bizde dedik üç oyma üç cesed bıraktık öylece

Pscyhe

Engellendi
aslanbey kardesim bak bilgi geldikce olay degisiyor...boyle bi kaya mezar bulduysaniz devami vardir arastirin o alani..hemde yakinindadir..

aslanbey

Bilgili Üye
Pscyhe ustam orda boşluk alıpta bakmadımız yer kalmadı yerin altında 2×2 küp şeklinde kaya çıktı kayanın üstünde 1 karış toprak gerisi altta idi kaya traşlı idi boyuda 1.80 falan üstündede büyük kare oyma olan kaya var ikisi yapışık değil ama bir tarafını kazdık hilti ile yokladık sonuç yok diğerleride minarel çıktı boşluk uçtu başkada boşluk alamadık alsak devamdı zaten

aslanbey

Bilgili Üye
Ustam yer tarlaların içi üç kaya var biri kaya mezarı ikiside oymaların olduğu kayalar 1 mt kazdınmı kum kayanın kisi çıkıyor ve bu kum kiste minarel var kazınca boşluk gidiyor