Cihaz Hk

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Delta pulse 3 S her gün yenilenen bir cihaz en son 4.2 versiyonu çıktı bildiğim kadarıyla. Alırsan 3D yani görüntü seçeneği var bu durumda 3S 3D deniliyor. Yani Görüntü olmasın dersen aynı cihaz 3S olur. Derinlik farkı yok! Boşluk aynı mesafeden alınır her ikisindede. AMA pek güvenme boşluk moduna derim!

Bir çok taklit cihazda olan mesafe göstergesi yok, metal ayrımı oldukça iyi, derinlik toprak altındaki metalin büyüklüğüne göre 5- 6 metrede bile sorun Yaşamaz. Lakin biz 2-2,5 buçuk metreyi iyi görür DERİZ.

Sen mahsen de , kaya mezarında calısacaksan detector tiplerinin içinde en iyisi bu! Lakin iş yapmaz orda bunuda bil! Diğer alacağın Gpr felan yani 20 binden fazla bir cihazıda önermem- çünkü bir cihaza çok para vermeye cihazın çalışma verisi senin için artmaz. Yani işin açığı o cihazları okuyup görmek kolay değil.

Mal büyükse yer derinse Pulse 3S idealdir. Ben bu cihazı insanlara kısaca söyle anlatıyorum PAHALI CİHAN DEĞİL Bulan cihaz iyi cihazdır☺ VE UNUTMA ehliyeti olmayan insan ya araca binemez yada götürür dağdan atar. Sen oparatör değilsen bu cihaz Sana dalga dümen gelir. En az 20 ayrı dolu olan yerde tecrübe ettim bu cihaz bir harika kısacası. Sitede ilk sahip olanlardanım en az 7-8 kişi aldık şimdi daha fazladır. Memnun değilim diyen yok, eksiği var diyen var eksiklikler tecrübe olgugu zaman kalkıyor. Üreticisi Hüseyin bey cihazın 24 saat arkasındadır. Bana göre para değeri en az 25 bin TL olması gereken bir cihaz!

D

deniz_efe

Misafir
birşey daha ekliyim gradyometresinden sadece yapı örneği alırsın metal olarak birşey beklemeni tavsiye etmem k zaten mahsen kaya mezarda sana yapıyı vericektir
Gradyometreyi ben de yeni aldım ve henüz sahaya çıkmadım.
Şu işaretli bölgede kaya mezarı tespit edebilme ihtimalim var mı ?
İşaretli alan komple kaya ve düz bir zemin olmadığı da açıkça görülüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 107902

mguleryuz

Aktif Üye
çekim yapılan yerin bariz düzgün olması gerekiyor engebeli arazide yapılan çekim ne derece verimli olur bilemem hiç engebeli arazide çekim yapmadım daha yanlız en çok dikkat edilmesi gereken husus kuzey güney hususu pusula bulundurmanızı tavsiye ederim kullanıcağınız bölgede

romAntik

Bilgili Üye
çekim yapılan yerin bariz düzgün olması gerekiyor engebeli arazide yapılan çekim ne derece verimli olur bilemem hiç engebeli arazide çekim yapmadım daha yanlız en çok dikkat edilmesi gereken husus kuzey güney hususu pusula bulundurmanızı tavsiye ederim kullanıcağınız bölgede
kardeş gradyometreden memnunmusun..? iş görüyormu..?kayalık zeminde ne kadar derinden anomali gösterir..?

mguleryuz

Aktif Üye
cihazın kötü bi tarafı yok ustam yapıyı veren bi cihaz metal vermez sadece yapı ve boşlukları verir ben memnunum ama artık başka bölgede olduğum için burda çalışma imkanım kalmadı gradiometre ilgilenen arkadaşlarım olursa cazip fiyata bırakmayı düşünüyorum