Cihaz tavsiyesi

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
köye gittiğimde aynı ıslak ateştuğlayla ve videodaki yeri xp ile kıyaslayacam, gerçi aynı statüde cihaz değiller de neyse artık, taklibi fiyat inpact 9 bin etsin xp1 13 bin etsin o numune ıslak tuğlayı xp delerse inpact'a verilen 9 bine acırım derim, 8 sikkenin ordan birkaç sikke daha alırım sanki
Aynı statüde değil derken xp daha üst seviye demek istediniz herhalde? Sizde ki cihaz xp deus anladığım kadarıyla.
Nokta impact pro paket 13-14 bin seviyesinde şu an.
XP deus ise 18-20 bin arası.
Aslında test videolarında aralarında ciddi bir fark yok.Derinlik olarak büyük başlıkla impact daha başarılı gibi.Hatta en derin vlf lerden biri olduğu söyleniyor impactın. Siz impact kullanıcısı olarak bu durumu hiç tecrübe ettiniz mi?

saftilki

Moderatör
Moderatör
impact ta 45 liği takıp gezmedim zaten ufak başlıkla bile acayip kas yaptırıyor,
1 ay kadar önce impact'ı satıp xp ye geçtim daha araziye çıkmadım,
xp ye geçişimin diğer sebebi kablosuz oluşuydu 5 mt lik sopanın ucuna bobini takıp sarp yerlere bakmak için, öyle yerlerim var, impact la gezdiğim yerlerden xp bişeyler toplayacakmı bakıcaz,
derinlikten ziyade cihazın kararlılığı çok önemli, 30 ila 90 ID verdiği çok yer oldu, X yapsamda kararsız kaldığı çok yer oldu,

Nokta&makro Invenıo Pro - Multi Frekans (5KHZ/14KHZ/20KHZ) tavsiye ederim.

orhan3877

Yeni Üye
merhaba nokta legend 1 haftalık cihaz var sıfır simplex mi yoksa 2. el legend mi tavsiye edersiniz

blueverse

Bilgili Üye
Al bi Garrett Gtı 2500 banada dua etmeyi unutma ama :)

orhan3877

Yeni Üye
merhaba bu hobiye yeni başlıyorum alcağım cihaza karar verdim nokta legend fakat başlık olarak 28 lik gönderiyorlar sizce kaya kasa aramalarında iş görurmu

Kaya kasada sallama yapmadan direk ayarı var onların ancak ıslak tuğla da şaşırır