cin hastanesi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KoRaY

Yeni Üye
arkadaşlar şimdi bu saatte haberlerde gördüm istanbul da cin hastanesi açılmış :) :) şuan bunu okuyan arkadaşlar haberleri izlerse göre bilir kanal D :) sevinsem mi üzülsem mi

LabarNa

Bilgili Üye
Sağlık Bakanlığı'ndan onay yokmuş Muhtemelen kapatılacak

Wazgecilmez

Aktif Üye
İzledim evet çok ilginç çık ordan çık ordan diyip duruyo :) kapatırlar orayı artık

malibu_18

Bilgili Üye
keriz silkelemek için açılmış ve asla kapatılmaması gereken güzide mekanlar . enayi parası kazanan hacılar hocalar böyle girişimci insanlar gerçekten çok büyük insanlar . neyini kapatacak devlet bunun , her memlekette en az 3-5 tane hacı hoca var büyü yapan büyü bozan , hoca yapınca iyi adam mekan açıp hijyenik ortamda bu işi yapınca auvvvv. ellemesin kimse , gitsin düdüklensin kerizler .

ÖMER HATTAB

Editör
Bazı arkadaşlar hacı hocalara her fırsatta çamur atmayı kendisine vazife edinmiş herhalde
Hac, islamın şartlarından biridir,zengin olup yolda bulup gitmeyen günahkar olur
küçümseyen,inkar eden kafir olur,
Allah cc emrine uyup,bu yolda para ve emek sarf ederek hac ını yapana hacı denir,
"
Orada apaçık ayetler (ve) İbrahim'in makamı vardır. Kim oraya girerse o güvenliktedir. Ona bir yol bulup güç yetirenlerin Ev'i haccetmesi Allah'ın insanlar üzerindeki hakkıdır. Kim de inkar ederse, şüphesiz, Allah alemlere karşı muhtaç olmayandır."
(Al-i İmran, 97)
Hocalara gelirsek,
[FONT=&quot][FONT=&quot]Onaylanmış Cevap[/FONT]
1. din b. Müslümanlıkta din görevlisi.
2. Öğretmen,
3. mec. Akıl öğreten, öğüt veren kimse.
4. esk. Medresede öğrenim gören sarıklı, cübbeli din adamı.

[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]Arkadaşımız bunlardan hangisini kast ediyor
kast ettiği,dinle diyanetle hac la umreyle hiç bir ilgisi olmayan,cinlerle irtibatta olan
onlardan faydalanan muhtemelen cinlerinde onlardan faydalandığı itikati bozuk,yalancı üç kağıdçı.dolandırıcı
günaha boğazına kadar batmış insanlar.
arkadaşlardan Allaah rızacı için rica ediyorum,üsteki vasıfların açıkladığımız,Hacı,Hocay la,
bu şaklabanları,aynı cümle içinde,aynı ortamda anmamalarıdır.
salametle kalın.

tncysmn

Aktif Üye
Ne güzel işte bence gayet iyi bi durum.

Vergi levhalı resmi kayıtlı ve en önemlisi aksi bir durumda başvuracak merciler var.

Bir sürü cinci hocayım diye geçinen üçkağıtcılara gitmekten daha iyi değilmidir.

Psikologların başında onlarca hasta var ilaçlarla sakinleştirilen. Ama sadece bi süre.onlara göre ruhsal bozukluk ama sadece onlara göre...

SLayer

Bilgili Üye
Adam doğru olanı yapmış psikolojik ruhsal bunalımlar cinden şeytandan kaynaklanıyor genelde pisikiyatriler ne yapıyor ver hapı yat uyu mal mal dolaş sağda solda bumu tedavi adamların yaptıkları kesinlikle doğru eğer mevzu cinse çözülüyor

malibu_18

Bilgili Üye
birilerine dert olmuş yine söylediklerim . imanından emin olmadığın adama kafir dersen sen ne olursun acaba ? sen bu işid kafasından çık gerçek islamiyete geç yobaz kardeş , gerçek Hak dini islamiyette kafa kesmek , başka bir Müslümana çamur atmak yok . ben Elhamdülillah Müslümanım ama aynı dine mensup olduğumuzu düşünmüyorum seninle . yobazlık bence en büyük kafirliktir , islamiyet yeniliklere açık , bilimi ilmi kendisine en büyük düstur gören bir dindir . bir harf öğretene kırk yıl köle olurum diyen bir Peygamberin (Sav) dini . yolda kedi görse cin , karanlıktan korksa şeytan diyenlerin dini değil . hadi traşına başka yerde devam et . ama çok az kaldı sabrımı sürekli zorluyorsun , koparsa sağlam kopacak kayış haberin olsun .

Kristof34

DogacıyıZ
birilerine dert olmuş yine söylediklerim . imanından emin olmadığın adama kafir dersen sen ne olursun acaba ? sen bu işid kafasından çık gerçek islamiyete geç yobaz kardeş , gerçek Hak dini islamiyette kafa kesmek , başka bir Müslümana çamur atmak yok . ben Elhamdülillah Müslümanım ama aynı dine mensup olduğumuzu düşünmüyorum seninle . yobazlık bence en büyük kafirliktir , islamiyet yeniliklere açık , bilimi ilmi kendisine en büyük düstur gören bir dindir . bir harf öğretene kırk yıl köle olurum diyen bir Peygamberin (Sav) dini . yolda kedi görse cin , karanlıktan korksa şeytan diyenlerin dini değil . hadi traşına başka yerde devam et . ama çok az kaldı sabrımı sürekli zorluyorsun , koparsa sağlam kopacak kayış haberin olsun .
Bana bir harf ögretenin 40 yıl kölesi olurum lafı Hz. Ali'ye aittir. Sanırım Hz. Ali Peygamber degildi :). Bak kardesim bu sitede her dinden insan mevcuttur. Herkes kendi inanışına duyduğu saygıyı baskasının inanısına da duymak zorundadır. Hocalar için keriz silkelemek lafın biraz üzücü olmus lakin haklı olduğun yerlerde var ama unutmaki pire icin yorgan yakılmaz. Tıp doğa üstü varlıkları kabul etmez. Bazı hastalıklar vardır ve görülürki bu durumlarda tıp çaresiz kalır. Mesela sara diye bir hastalık yoktur. Saranın tıbben bir çözümüde olmamıstır. İlacıda yoktur. Doktor ilaç yazsada fayda etmez. Hocalar tedavi edebilir bu hastalığı ama. Tıp icinden cıkamadıgı bir durum ile karşılaşınca yeni bir hastalık adı türer sen buna şizofren dersin ben inanmam. Demem o ki bırak herkes kendi inancını yaşasın. Evet para uğruna hoca olanlarıda bilirim lakin Allah insana akıl vermis iyiyi kötüyü doğruyu yanlışı ayırt edebilsin diye. Adam akılsızsa bırak silkelensin taki aklı başına gelene kadar ancak yinede her ne olursa olsun genelleme yapmak iyi degildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...