Cin. ifrit .marid .reptilian ..goren ve bilgisi olan varmı.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
uçmuş kardas yerinde konu açmış fakat çokta faydalı yararlı bilgi veren olmamış..konuyu dağıtan ustalarada selam olsun en çokta bu konuda onların düşüncelerini bilgilerini paylaşmalarını isterdim ama mevzu 2500_3000 rakımlı ararat olunca herkes toplamış dağ başına... codex bilader çok ilgimi çekti bu peri olayı abinin yanında görmen hastalı şifası çok ilginç, varmı bu konuda daha anlatmak istediğim, yazarsan okuruz. Sedegor ustam yazılarını okudum hatta paylaştığın linki sonuna kadar dinledim, senin gibi bu dünyayı farklı boyuttan görmek için bu gibi konularda araştırma yapmak ve çok bilgi birikimi olmak gerek.. evet decali ve ne olduğunu dünyamızın nerelere bizi götürdüğünü neler yapılması gerektiğini azda olsa gördüm, gelecek için bu pilanları yapanların niyeti hiçte iç açıcı değil.. neyse fazlada değinmek istemiyorum derin konular, senin kısaca gorüşün: bu alemde inandığın kadar var olduğun kadar gorebildiğin kadar varsın ve küçücük bir teferruattan ibaretsin.. saygılar..
sepetkaya kardeşim konu yavaş yavaş açıldıkça istenilen yere oturur ... buradaki asıl amaç forma yeni gelen arkadaşların konuları cindi ifritti tilsimdi deyip konusunun dışına çıkmamasını sağlamak... konu sahibi konusunda hedefine masimum derecede yaklasabilsin ... konusu dagilip soğumasın..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok vahim ve kritik bir noktayami gidiyoruz kadim dinimi degistirecez, yanlis olan biz degilmiyiz

Yani bu konuyu define sitesindemi tartışacaz, konumu kalmadı

yapmayin, kantarin topuzunu kacirmayin
sef_er kardeşim yok öyle 1 şey mümkün değil..kimse ALLA a karşı savaş açamaz... bu konuda yenileceğini bildiği savaşa ancak ve ancak kör seytana uymuslar girer ...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ok. uçmuş usta anlaşılmıştır takipteyiz bakalım ne olacak...
Valla Sedegor ustamızı kizdirmiyalim istiyorum ... bilgilerinden istifade etmek te istiyorum ... kendisini biz ALLAH için seviyor vd sayıyoruz.... sadece ondan değil bu konularda bilgisi olan arkadaşlarında bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz ....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tılsımlı defineler için deneyeceğim bir uygulama var. Olursa sonuçları ve terkibi sizinle paylaşacağım.
Kardeşim önce terkibi 1 görebilir miyim.. 1 sakıncası yoksa ..varsa işlemlerinde nasıl olduğunu yaz ... sıkıntılı noktası varsa bilgimiz dahilinde olanı söylemeye çalışalım...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konu açılmış Okadar sorusu ve paylaşımda bulunanlara ne oldu bir uçmuş usta sanırım bilgi paylaşma taraftarı gibi duruyor :200:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Genelde Butur havvas sitelerine baktigjm zaman .. yazilan terkiplerden 1 tanesini yapsa 1 kişi ALLAH muhafaza imanından olur... böyle yazılar var oralarda .... seninki de böyle olmasın..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konu açılmış Okadar sorusu ve paylaşımda bulunanlara ne oldu bir uçmuş usta sanırım bilgi paylaşma taraftarı gibi duruyor :200:
mayhem ustam konu definecilik olurda onun gardasi cin ve tılsım olmaz mı ... onlar bir birinin gardasi gibidir .... bilinç altına yerleşmiştir artık...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konumuz define tabiki fakat işin sonunda tılsıma ve cine bağlanıyor bu konu iş olsun diye açılmadı bilgisi olan gören yaşayan tedavisi yapılan anı yaşayan bilgi birikimini yazsın yanlışlar düzeltilsin soru işaretleri azalsın derdi sorunu olan bu konudan faydalansın . Fakat büyü falcılık medyumluk yapılıcak yada defineyle ne alaka gibi görüşlerde var . örnek verirsek neden böyle bir konu açıldı ne zaman bu konular açılsa yarım kalıyor eksik kalıyor aynı surfer cihaz ve benzeri konular gibi .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konumuz define tabiki fakat işin sonunda tılsıma ve cine bağlanıyor bu konu iş olsun diye açılmadı bilgisi olan gören yaşayan tedavisi yapılan anı yaşayan bilgi birikimini yazsın yanlışlar düzeltilsin soru işaretleri azalsın derdi sorunu olan bu konudan faydalansın . Fakat büyü falcılık medyumluk yapılıcak yada defineyle ne alaka gibi görüşlerde var . örnek verirsek neden böyle bir konu açıldı ne zaman bu konular açılsa yarım kalıyor eksik kalıyor aynı surfer cihaz ve benzeri konular gibi .
Zaten milletimiz çalışmaya gitti mi cogu tiken üstünde gidiyor ... o mudur bu mudur ahanda 1 sey kimildadi .. ahanda surada 1 golge gordum .. bu kedinin burada ne isi var ..vs va gibi 1 suru olaya maruz kalıyor... bizde burada önlerini açmaya çalışıyoruz..

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ekli dosyayı görüntüle 231112