Cin. ifrit .marid .reptilian ..goren ve bilgisi olan varmı.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
@Gonül_Eri ustam benim söylemek istediğim bu işin ehlini bulmak ya burada yada dışarıda.bunun içinde yardımcı olacak arkadaşlar varsa özelden yazmaalrını istiyorum.önceki yorumunuzda cin girerse ne olur ne gibi hastalıklar meydana gelire cevap vermişsin bu konuda sıkıntılar var.yalnız bu işi meslek edinmiş kişiler varda meslek edinenlerdende sorun çözecek kişide sanmıyorum çünkü geçim derdi oluyor genelde bunların ki.şifa niyetinde olmuyorlar saygılar
Özeline bakarsan bişeyler yazdım kardeşim...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Usta valla zurnanın zart dediği yer burası. Adamın eli kolu bağlı çaresiz bu adam kime gidecek şimdi. Hocayım diye gezinenler sömürse daha mı iyi.
Ustam yapabiliceğmiz bişey varsa yaparız. Kime neye istinaden napıcaz ? Varsa bi sorun dinleyelim ve yol gösterelim inş. Yardımdan kaçmayız Allah'ın izni ile

Blackjest

Member
Kardeşim... 1 yerde cin varmıdır yokmudur tılsım varmıdır yokmudur anlamak için... oraya gidiş amacına göre değişir... define olan 1 yer ise tılsım var ise nekadar aksilik varsa yaşarsınız... ama hangi aksiligine denk gelirsiniz o kısmetinize... tuhaflıkları hisseder de bırakmazsanız 1 sonraki safha baslar kedi görmeye aslan kaplan görmeye arisurusu sinek surusu vs gibi şeyler görmeye başlarsınız ...yine bırakmadınız busefer 1 ilerki safhaya geçer.. o zamanda allah bilir neler olacağını... aklına herşeyi getirebilirsin....
Diğer meselede 1 yerde cin varmı yok mu anlaşılması için .. 1 şey anlamana gerek yok ... sen zarar vermez sen onlarda çok tınlamazlar zaten ... zararvermeden örnek verecek okursak .... nekadar issiz sakinde olsa .. hacet giderirken besmelesiz destursuz hacetlenmemek ... denk geldiginiz herhangi çöp kemik yiyecek artığı görürseniz ellememek üzerinden atlamamak .. sıcak kaynar herhangi 1 şey dökmemek... fakat illa bunları yapmak zorunda kalıyorsanız yine herhareketinizi besmeleyle desturla ve musade ister gibi yapmalısınız.... soruncikmaz ....
uçmuş üstadım cevabına teşekkur ederim
Burasını 50 yada 60 yıl önce bikac kişiyle beraber işlem yapıpta atların üzerinde iskeletleri gormuşler, nekadar hoca getirdilerse boşunaymış..
Şimdi ben burası bizim arazi
Nezaman işlem yapsam bi yorgunluk bi bitginlig çokuyo ustume cıkıyom gece gunduz farketmez ben yeke yek bi adamım, kulagıma vesvese cok gelıyo ama takmıyom, ama kolumda kalkmıyo, kurbagada tavsanda eksik olmuyo..
Neyse, en yakınım aynı yere ugrasıyo, (hiç birlikte yapmayız bu işi) o benden daha olgun dahada tevekkel biri, ugrasırken bi tokat yemiş, kendide şaşırmış bu işe
Sonra gece yarısı yine tekken, 8-10 tane bi metre boylarında yuzlerini kapatmış ağlıuolar dedi, sonra noldu dedim
Bura benım mulkum terkedin burayı dedi, oyle korkusuzdur, yani hep bu boyle yıllarca 7-8 yıldır gidiyo,
Ben diyomki burası bunların mekanımı, yoksa var da bişey tılsımlımı? Bunu merak ediyorum

Caylak67

Aktif Üye
Ustam yapabiliceğmiz bişey varsa yaparız. Kime neye istinaden napıcaz ? Varsa bi sorun dinleyelim ve yol gösterelim inş. Yardımdan kaçmayız Allah'ın izni ile
Allah razı olsun. Benim sorunum yok inşallah ta olmaz. Ben yardım isteyen arkadaşlar için dedim. Allah ayağınıza taş deydirmesin. Sağolun

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
uçmuş üstadım cevabına teşekkur ederim
Burasını 50 yada 60 yıl önce bikac kişiyle beraber işlem yapıpta atların üzerinde iskeletleri gormuşler, nekadar hoca getirdilerse boşunaymış..
Şimdi ben burası bizim arazi
Nezaman işlem yapsam bi yorgunluk bi bitginlig çokuyo ustume cıkıyom gece gunduz farketmez ben yeke yek bi adamım, kulagıma vesvese cok gelıyo ama takmıyom, ama kolumda kalkmıyo, kurbagada tavsanda eksik olmuyo..
Neyse, en yakınım aynı yere ugrasıyo, (hiç birlikte yapmayız bu işi) o benden daha olgun dahada tevekkel biri, ugrasırken bi tokat yemiş, kendide şaşırmış bu işe
Sonra gece yarısı yine tekken, 8-10 tane bi metre boylarında yuzlerini kapatmış ağlıuolar dedi, sonra noldu dedim
Bura benım mulkum terkedin burayı dedi, oyle korkusuzdur, yani hep bu boyle yıllarca 7-8 yıldır gidiyo,
Ben diyomki burası bunların mekanımı, yoksa var da bişey tılsımlımı? Bunu merak ediyorum
Ustam sizinki tilsima benzemiyor . Siz sanırım rahatsız veya daha önceden rahatsız edilmişler yersahiplerini .... tılsımlı olsa idi daha agir gecerdi olaylar ... veya hedef ve tespitiniz nedir bilemem ama bu gostetiyorki ya hedefte degilsiniz .. yada hedef bosaltilmis gibi görünüyor...

Blackjest

Member
uçmuş üstadım hedefte oldugumuzu dusunuyorum, buranın dolu oldugunu bilmem kac hoca soylemiştir
Temel tasların kenarında, 3*3 capında yuvarlak tasla cevrılı içi yanık kül, yuksek ihtimal demirci ocagı diye düşünüyorum, bu yasanılanlar tılsım değilse, valla tılsımlı yerleri hıc dusunemıyorum: )
Velhasıl basa bela biyer ustat

Blackjest

Member
Bu arada yılanı arıyı kurbagayı es gectım onların hepsini gorup cogunu oldurduk, hatta tavasa benzer bi yaratık basımdan gıtmedi, ta tepeye kadar kuvaladım yorulup geri döndum, baktım peşim sıra geliyo, bunları herhangı bi ekip yasasın aldından öperim acık soyleyim kendimi övmuyom, taktım buraya, amacım defıne yada vırt zırt degıl buna hakıkaten ihtıyacım oldugundan..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
uçmuş üstadım hedefte oldugumuzu dusunuyorum, buranın dolu oldugunu bilmem kac hoca soylemiştir
Temel tasların kenarında, 3*3 capında yuvarlak tasla cevrılı içi yanık kül, yuksek ihtimal demirci ocagı diye düşünüyorum, bu yasanılanlar tılsım değilse, valla tılsımlı yerleri hıc dusunemıyorum: )
Velhasıl basa bela biyer ustat
Ustam tespitlerinizj anlamadığın için 1 şey diyemiyecem.. degerli tespitini nasil yaptin
Burasi tamamdir dediniz se 1 şey diyemiyecem .... ama tılsım sada öyle kolay ve hafif atlatamazsınız... yine ben dediğimdeyim... ya boş yerdesiniz yada alınmış... yinede yerinizle alakalı fotonuz varsa yukleyin tespitlerinizide yazarsanız iyi olur ...

Özdengelir

Yeni Üye
abe susak başlarım büyüsüne de tılsımınada çek besmele gerisi koyver gitsin bea ne adamlarsınız bosverin kızanlarım hiç edin gitsin yak amman bea