Cin. ifrit .marid .reptilian ..goren ve bilgisi olan varmı.

helekelik

Yeni Üye
Benim merak ettiğim çeşitli şekillerde insana görünen bu varlıklar insana fiziki olarak zarar verebiliyor mu?
Mesele hayvan gibi görünüyorsa ısırılma
Yada konuda da anlatıldığı gibi süvari insan şeklinde ise bizleri yaralama yada öldürme gibi
Verebilir.Ne diyoruz mesela cinnet geçirdi onu yaptı bunu yaptı.Namazdayken bilmem kaç kişilik cemaatin arasından geçip imamı sokan akrep gördü bu gözler.Bulamadık soktu ışınlandı sanki.Bakıyorken gözümüzden kayboldu.Arada bir aklıma gelir mantıklı bi açıklamasını yapamam kendime.Hedefe kitlenen atmaca gibiydi.Okadar insan gözümüzden nasıl kaybettik ona şaşırırım zaten.

Zaman

Bilgili Üye
İmam ya
Verebilir.Ne diyoruz mesela cinnet geçirdi onu yaptı bunu yaptı.Namazdayken bilmem kaç kişilik cemaatin arasından geçip imamı sokan akrep gördü bu gözler.Bulamadık soktu ışınlandı sanki.Bakıyorken gözümüzden kayboldu.Arada bir aklıma gelir mantıklı bi açıklamasını yapamam kendime.Hedefe kitlenen atmaca gibiydi.Okadar insan gözümüzden nasıl kaybettik ona şaşırırım zaten.
İmam yaşıyor mu peki ustam

barkın

Yeni Üye
Dün geldiler yine ayni insan gibi iki bacak iki kol ama komple siyah mahlukat gölge gibi

sandalci14

Operatör
cinler insana carpmaz.insanlar onlari goremedikleri icin onlara carpiyor kaza oluyor.bulunabilecekleri alana girerken destur deyin kaza olmasi.

Adana1234

Member
Adana’da çoban dede diye bir yer var burada bir küçük tepelik alan üzerinde kepçeyle düzeltme yapmaya çalışıyorlar ilk gün kepçe bozuluyor tamir ediyorlar ikinci gün tekrar çalışmalara başlıyorlar bu defa kepçe bir yere takılıyor üzerindeki operatör aşağıya düşüyor yaralanıyor sonrasında Tekrardan yeni bir kepçe ve operatör geliyor yeniden tepelik alanda işlemler yapılıyor bu defa da Palet kırılıyor yine Sonunda bu alanda çalışma yapmaktan vazgeçiliyor ve orası çoban dede türbesi haline getiriliyor konu hakkında araştırma yapmak isteyenler Çobandede çalışmaları yazabilirler İnternete

hepastios

Editör
Valla ben bu zamana kadar 2 kere dügünlürine denk geldim 3 kere farklı kılıklarda gördüm en az 9 10 defada bana seslendiler yani çağırdılar çağıranların biride babamdı tabi cevap vermedim zaten vermemek gerek en az 7 8 defada karabasanların saldırısına uğradım sakın kimse demesin yoktur aman aman