Cin meraklıları okuyabilir

The Thing

C*
Süper Moderatör
Baş harfi İ desek.:23:

DeeJaY

Yeni Üye
Yorumları okudum bu havas dediğiniz bir kişiye ben gecen hafta gittim. Ailevi durumlar sebebi yüzünden eşimle boşanma noktasına geldik. Psikiyatri ve psikolog a gittim tabi ilk tıbbı tedavi oluyorum ilaç kullanıyorum. Bu süreçte annemin tavsiyesi ile Mehmet hoca diye birisine gittik Müslüman cinleri olduğunu söyledi annem ve kendime eşime baktırdım. Bana 1 sene önce eşime 3 sene önce büyü yapıldığını söyledi karşımda sağ tarafına hafifçe dönüp fısır fısır konuşması gözümün önünden gitmiyor. Ve benim ve eşimin bütün rahatsızlıklarını bildi özellikle bunların yapılan büyü Sebeb olduğunu söyledi eşimi getirmem i onada okumadan büyünün bozulmayacagını söyledi. Bunların karşılığında benden hiçbirşey talep etmedi. Ben giderken 1bucuk kilo mandalina aldım ve gönlümden 20 lira koptu onu bıraktım. Evimin adresini aldı Müslüman cinleri evime göndermiş okumaları için hatta annem aradığında anneme demiş gece evde durmuyorlar diye. Ben gece vardiyasında olduğum için eşimde annesine geçiyor oğlumla beraber. Hocaya ben inanıyorum paracı değil

DeeJaY

Yeni Üye
Tabi her zaman merakla bekliyorum ustam

etoile

Engellendi
@Mal bulanındır

Sevgili Kardesim, sana sahsi olarak birsey sormak isterim?
1: Sen butür ilim ve irfani inanirmisin?
2: Diyelimki senin elinde böyle Orjinal Büyü Kitabi var!
3: Orjinal dersem, hic süphesi olmayan bir Kitap! icinde Tilsim ve netür ilim ararsan var... Hatta ALTIN Bulmak istersen, O ilim bile Mevcut!
4: Senin ne yapma sansin Var?

Kitabin elinde olmasi birsey ifade etmez! Kitab zaten basli basina bir SIR´I ALEMDiR!

Cevap beklerim...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Mal bulanındır

Sevgili Kardesim, sana sahsi olarak birsey sormak isterim?
1: Sen butür ilim ve irfani inanirmisin?
2: Diyelimki senin elinde böyle Orjinal Büyü Kitabi var!
3: Orjinal dersem, hic süphesi olmayan bir Kitap! icinde Tilsim ve netür ilim ararsan var... Hatta ALTIN Bulmak istersen, O ilim bile Mevcut!
4: Senin ne yapma sansin Var?

Kitabin elinde olmasi birsey ifade etmez! Kitab zaten basli basina bir SIR´I ALEMDiR!

Cevap beklerim...

Ustam benim gozumde bu kitap var gercektir..ancak sahip olsam zaten maddiyatla dunyayla alakam biter.bunu yanlizcaa ..derde derman sifa.ve huzur icin kullanirim.delikanlica boyle yaparim cunku maddiyatin gecmedigi yerler var halaa....ammaaa.bi aya temizlerler faili mechule giderim.buda bi gercekk

etoile

Engellendi
Mal bulanındır
ALLAH iyiligini versin, epey güldürdün beni, sagol var ol!

Peki Bu Kitaplari desifre edecek ilmin varmi???

Sonra butür ilme sahip oldumu, onlar seni degilde, süphesiz sen onlari YOK Edersin!

VARMI SENDE BU iLiM???

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır
ALLAH iyiligini versin, epey güldürdün beni, sagol var ol!

Peki Bu Kitaplari desifre edecek ilmin varmi???

Sonra butür ilme sahip oldumu, onlar seni degilde, süphesiz sen onlari YOK Edersin!

VARMI SENDE BU iLiM???
Yok kardes bir ilmim yok ben O Topa girmeyimm ofsayta duserim kirmizi karttan oyun disi kalirim buu ayarr iyi ..sen bide benim alma ilimi yazimi oku musait olunca dahada gulersinn arge linkinde olabilir

Karabulut

Operatör
Diyelim ki şüpheli bir yeriniz var baktırdınız bunlar noktasını vermezler dostlar yahut bakan kişi nokta belirtmez hedefe gidecen yönü söyler Gelelim büyü işine ben köyde doğdum kendimi bildim bileli birileri yapar torla içine gömülen yumurtadan tut duvar içine saklanan rakı şişesinin içine konulan koyun yünü ölü toprağından yapılan büyüler ne diyim dostlar Allah ıslah etsin bu dünyanın birde öbür tarafı var Böyle şeylerden uzak durun dostlar vebalı ağır olur Allah var gam yok